سکون مدعی صعود به لیگ برتر

مدیرعامل نود ارومیه: مشکلات زیرساختی بلای جان ما شده است

مدیرعامل باشگاه نود ارومیه می گوید هدف تیمش در فصل آینده صعود به لیگ برتر است اما مشکلات زیرساختی نمی گذارد کارها رو به جلو پیش رود.

  1. سه شنبه ۲۸ خرداد ۹۸ ساعت ۱۲:۲۴ (۱ سال،۳ ماه قبل)
نود ارومیه
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

نود ارومیه، تیم تازه تأسیس فوتبالی است و در شهری که والیبال در آن از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است، ارومیه با گرفتن امتیاز باشگاه گسترش فولاد تبریز توانست در لیگ یک نماینده داشته باشد و در اولین فصل حضور خود در لیگ دسته یک توانست با ۳۱ امتیاز در جایگاه سیزدهم قرار بگیرد.

یحیی بهاری، مدیرعامل باشگاه نود ارومیه درباره وضعیت باشگاه نود ارومیه اظهار کرد: بعد از اینکه لیگ دسته یک به پایان رسید ما به بازیکنان خود استراحت دادیم و کارهای عقب افتاده را انجام دادیم. در این فصل قرار است که یک تیم خوب را ببندیم و در لیگ یک بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم تا به لیگ برتر صعود کنیم. ما رایزنی های خود را با چند مربی مطرح انجام دادیم و حتی گزینه خارجی هم در فهرست ما قرار داده شده است و تا پایان هفته سرمربی باشگاه مشخص خواهد شد و از شنبه تمرینات خود را آغاز می کنیم.

او ادامه داد: بزرگ ترین مشکلات ما در حوزه مسائل زیرساختی است. ما با مربیانی که صحبت کرده ایم، حدود ۸۰ درصد با آن ها به توافق رسیدیم اما مشکلات زیرساختی هم چون، زمین چمن و شرایط تمرین باشگاه نمی گذارند که ما با مربی به توافق نهایی برسیم و این کار ما را سخت کرده است و اگر این مسائل نبود ما تا الان سرمربی تیم را مشخص کرده بودیم.

بهاری افزود: ما برنامه هایی برای تیم ترسیم کردیم و با حمایت مسؤولان قرار است صعود به لیگ برتر را در صدر کار خود قرار دهیم. فصل پیش هم نشان دادیم که می توانیم به این مساله دست پیدا کنیم و در این فصل هم با بستن یک تیم خوب، می خواهیم تا به این هدف دست پیدا کنیم.