برانکو جدایی اش را تایید کرد

"ماجرای من و پرسپولیس تمام شده است"

سرمربی سابق تیم پرسپولیس در مصاحبه با سایت اسپورت نت کرواسی از توافق با تیم الاهلی عربستان سعودی و از جدایی پرسپولیس خبر داد.

  1. سه شنبه ۲۸ خرداد ۹۸ ساعت ۱۴:۳۹ (۱ سال،۳ ماه قبل)
برانکو ایوانکوویچ
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس از این تیم جدا شد. هرچند باشگاه پرسپولیس در ابتدا واکنش نشان داد و عنوان کرد هواداران نیازی نیست نگران باشند چون برانکو برمی گردد، ولی ایوانکوویچ تصمیم خود برای رفتن را گرفته است.

برانکو ایوانکوویچ درباره رفتن پرسپولیس و پیوستن به تیم الاهلی عربستان سعودی سایت sport net کرواسی اظهار کرد: من تا الان قراردادی امضاء نکرده ام، ولی با الاهلی به توافق رسیده ام و سرمربی جدید این تیم خواهم بود.

وی افزود: به زودی به عربستان سعودی می روم. تا پایان ماه جاری باید آنجا باشم. داستان من در ایران تمام شده است. چهار سال در پرسپولیس بودم و آنجا شش جام به دست آوردم سه بار قهرمان لیگ شدیم و در فینال قهرمانان آسیا شرکت کردیم. کسب این عناوین و افتخارات کار آسانی نبود خیلی به این تصمیم فکر کردم و تصمیم به رفتن گرفتم.

سرمربی کروات در بخش دیگری از صحبت های خود درباره طلب بازیکنانی مثل بودیمیر گفت: مشکل پول نخواهد بود. بازیکن ها الان نباید نگران این مساله باشند آنها می توانند به پول شان برسند فقط باید صبور باشند و من مطمئن هستم همه چیز حل خواهد شد.

وی در پایان درباره حضور در تیم الاهلی عربستان سعودی گفت: الاهلی یکی از چهار تیم بزرگ عربستان سعودی است در کنار الهلال، النصر و الاتحاد. من قبلا در لیگ عربستان سعودی بوده ام و این لیگ برای من آشنا است. عربستان سعودی هم مثل ایران کشوری است که علاقه زیادی در آن به فوتبال حس می شود. الاهلی برای اهداف بزرگی آماده می شود و من مطمئن هستم که ما در آنجا موفق خواهیم شد.