بلاتکلیفی در شمال

داماش جای خونه به خونه را می گیرد؟

اخبار ضد و نقیضی درباره تیم خونه به خونه شنیده می شود و هنوز این تیم مازندرانی تکلیفش را برای فصل آینده نمی داند.

  1. چهارشنبه ۲۹ خرداد ۹۸ ساعت ۰۳:۰۵ (۱ سال،۴ ماه قبل)
خونه به خونه بابل
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

خونه به خونه بابل تیمی است که در لیگ دسته یک فراز و فرودهای زیادی را تجربه کرده است. خونه به خونه تیمی بود که فصل ۹۷-۹۶ با قرارگیری در نیمه بالای جدول، شانس حضور در لیگ برتر و در صورت پیروزی بر استقلال در فینال جام حذفی امکان حضور در لیگ قهرمانان آسیا را داشت. اما به هیچ کدام یک از آن ها نرسید و در فصل بعد لیگ دسته یک عملکرد بسیار ضعیفی از خود نشان داد و با ۳۱ امتیاز در رتبه دوازدهم قرار گرفت.

از فصل گذشته، قاسم حسن زاده امیری، مالک باشگاه خونه به خونه حاشیه های زیادی به خاطر صعود نکردن تیمش به لیگ برتر ایجاد کرد و حتی تهدید کرد دیگر تیم داری نخواهد کرد. او مدعی بود که تیم نساجی مازندران که رقیب اصی اش برای صعود بود در بازی آخر فصل ۹۷-۹۶ لیگ دسته یک برابر راه آهن تبانی کرده است که در نهایت این اتهام هم اثبات نشد و خونه به خونه در لیگ دسته یک باقی ماند. او در ادامه از سر لج و لجبازی قصد حضور در لیگ دسته یک را نداشت و تا هفته های اول لیگ دسته یک این تیم بلاتکلیف مانده بود.

با پایان این فصل از لیگ دسته یک، دوباره شایعاتی مبنی بر فروش این تیم مازندرانی شنیده می شود. اخبار حاکی از آن است که گیلان و قزوین از مشتریان اصلی خونه به خونه هستند. حتی شنیده شده داماش گیلان قصد دارد امتیاز خونه به خونه را بگیرد و به جای این تیم در لیگ دسته یک حضور پیدا کند و به نوعی آن اتفاقات مرحله پلی آف لیگ دسته دوم را جبران کند.

اما هنوز هیچ چیزی تأیید نشده است و اگر قرار باشد اتفاقی بیفتد، باید هیأت فوتبال و اداره کل وزارت ورزش و جوانان استان مازندران آن را تأیید کند که هیچ کدام از آن ها هنوز این اخبار را تأیید نکرده اند.

اما قاسم حسن زاده امیری در گفت وگویی کوتاه با ، اعلام کرد که ظرف یک هفته آینده تکلیف باشگاه خونه به خونه مشخص خواهد شد و باید دید آینده این تیم مازندرانی به چه سرنوشتی منجر می شود. آیا باید شاهد نابودی یک تیم محبوب دیگر شمالی باشیم یا قرار است خونه به خونه به فعالیتش ادامه دهد.