قوچان نژاد برای فصل بعد در آپوئل ماندنی شد

مهاجم ایرانی تیم آپوئل اعلام کرد این هفته برای شروع اردوهای آمادگی پیش فصل به قبرس باز خواهد گشت.

  1. چهارشنبه ۲۹ خرداد ۹۸ ساعت ۱۶:۱۶ (۱ سال،۳ ماه قبل)
رضا قوچان نژاد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به نقل از سایت omada، رضا قوچان نژاد نیم فصل در تیم آپوئل نیکوزیا بازی کرد تا این که در زمان نقل و انتقالات زمستانی تصمیم به حضور در تیم سیدنی استرالیا گرفت و حالا با اتمام قرارداد قرضی خود با این تیم به قبرس باز خواهد گشت.

قوچان نژاد در ارزیابی خود از دوران حضور در تیم آپوئل نیکوزیا گفت: فصل اول هم برای من و هم برای آپوئل ناامید کننده بود و تغییرات زیادی در زمینه مربیگری رخ داد. حالا خودم را برای فصل جدید آماده می کنم. با توجه به این که آپوئل باید در انتخابی رقابت های اروپایی حاضر باشد، این هفته به قبرس خواهم رفت تا تمریناتم را برای حضور در فصل جدید انجام بدهم.

او در ادامه صحبت های خود گفت: من مدت ها بود که قرار بود به تیم آپوئل بروم ولی متأسفانه در این فصل تیم شروع بدی داشت و ۳ مربی عوض شد و انتظاری که از خودم داشتم را نتوانستم برآورده کنم.

این مهاجم ۳۱ ساله در پایان گفت: من یک سال دیگر با آپوئل قرارداد دارم و می خواهم تا زمانی که در این تیم حضور دارم تمام تلاش خودم را به کار گیرم. تنها آینده من تیم آپوئل است و به چیز دیگری فکر نمی کنم. شاید به فکر بازی در تیمی نزدیک کشور خودم یا باشگاهی خوب در هلند باشم ولی الان به تنها چیزی که فکر می کنم بازی در تیم آپوئل قبرس است.