دنیزلی: بازیکن مصدوم به درد من نمی خورد

سرمربی تیم فوتبال تراکتور با تاکید بر اینکه بازیکن مصدوم به درد من نمی خورد، گفت: مصدومیت و طولانی بودن زمان رسیدن به مرز آمادگی، دلیل فسخ قرارداد «سیلو فریرا دوس سانتوس» است.

  1. چهارشنبه ۲۹ خرداد ۹۸ ساعت ۲۳:۳۵ (۱ سال،۳ ماه قبل)
مصطفی دنیزلی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، مصطفی دنیزلی در حاشیه تمرین عصر امروز تیم تراکتور اظهار کرد: هواداران راجع به جدایی دوس سانتوس سوالاتی دارند؛ به همین دلیل به اطلاع هواداران می رسانم که این بازیکن مصدوم بود و همچنین مدت زمان زیادی برای رسیدن به مرز آمادگی نیاز داشت.

وی خاطرنشان کرد: زمانی که بنده تمرینات را شروع می کنم، ضرورت دارد بازیکنان صد درصد از نظر فیزیکی آماده باشند و ما می خواهیم از همین روز اول کار را جدی آغاز کنیم تا به موفقیت برسیم.

وی در خصوص تمرینات تیم، گفت: دومین جلسه تمرینی تیم را امروز برگزار می کنیم و رفته رفته وضعیتمان بهتر می شود، کادر فنی به بازیکنان ملی پوش چند روز بیشتر فرصت استراحت داده و مدیریت تیم نیز اقدامات لازم در خصوص نقل و انتقالات و جذب بازیکنان داخلی و خارجی را انجام می دهد، سعی داریم به موفقیت رسیده و هواداران را خوشحال کنیم.

دنیزلی با اشاره به اضافه شدن نفرات جدید به تیم، بیان کرد: کار اصلی ما در اردوی آمادگی پیش فصل با حضور تمامی بازیکنان، انجام خواهد شد.