منزوی: تیم های دیگر به بازیکنان استقلال پیشنهاد دلاری می دهند

به موقع اذیت شان می کنیم

یک عضو هیات مدیره باشگاه استقلال از عملکرد تیم های شهرستانی در بازار نقل و انتقالات انتقاد کرد.

  1. پنجشنبه ۳۰ خرداد ۹۸ ساعت ۱۹:۵۵ (۱ سال،۳ ماه قبل)
کامران منزوی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

کامران منزوی، عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در حاشیه نشست خبری استراماچونی اظهار کرد: قرارداد دو ساله استراماچونی بسته شد. متأسفانه امسال دست ما و استقلال بسته بود و آن ها دست در لانه زنبور کردند. آرامش را از استقلال گرفتند و اگر فرصتی بود و در استقلال ماندم، سال بعد جبران خواهیم کرد و آرامش را از تیم شان خواهیم برد. در حالی که می خواهیم دلار را از اقتصاد کشور دور کنیم، به بازیکنان ما پیشنهادهای دلاری یا ۹- ۸ میلیارد تومانی می دهد که این درست نیست. وی ادامه داد: من در این چند وقت سکوت کردم و حرفی نزدم؛ اما سازمان بازرسی سراغ تیم های دیگر به جز استقلال و پرسپولیس برود. باید به این مساله ورود شود. به موقع تیم شان را اذیت خواهیم کرد.

او درباره شکایت بازیکنان پیشین استقلال و احتمال جریمه شدن این تیم گفت: در این باره هم جلساتی را داشتیم اما ما یک باشگاه مظلوم هستیم و طیق قانون کسی نمی تواند به جز اسپانسر ما را کمک کند. اولویت اول ما پروپئیچ است اما بقیه بازیکنان هم حق دارند مثلاً پژمان نوری از سال ۹۱ از استقلال طلب دارد. ما می خواهیم این دغدغه ها را بر طرف کنیم و تمام اعضای باشگاه هم در این راستا زحمات زیادی می کشند.

منزوی در پایان گفت: این را به باشگاه های دیگر می گویم که اگر عرضه دارید خودتان بازیکن بسازید یا از تیم های دیگر بخرید. استقلال مظلوم جای تکه پاره کردن ندارد.