خلیل زاده: استقلال با استراماچونی می تواند بعد از ۶ سال قهرمان شود

یک عضو هیات مدیره استقلال درباره حضور استراماچونی در این تیم و قهرمانی آبی ها در لیگ برتر بعد از ۶ سال ابراز امیدواری کرد.

  1. پنجشنبه ۳۰ خرداد ۹۸ ساعت ۲۰:۱۱ (۱ سال،۳ ماه قبل)
اسماعیل خلیل‌زاده
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

اسماعیل خلیل زاده، عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال عصر پنج شنبه در حاشیه نشست خبری آندره آ، استراماچونی در پاسخ به سوالی مبنی بر حضورش در دادگاه مفاسد اقتصادی اظهار کرد: با توجه به این که رئیس اتاق تعاون هستم، وقتی بعضی شرکت ها شکایت می کنند باید برای پاسخگویی به دادگاه برویم چون دستگاه پیگیر کننده هستیم و به عنوان رئیس اتاق تعاون و رئیس بخش داوری در این جلسات حاضر می شویم و اگر احکامی اعلام می شود دلیل بر محکومیت نیست و باید حکم قطعی شود. این که من محکوم شده باشم خلاف واقع است و این خبر درست نیست و انتشارش خلاف قانون است و من از منتشر کنندگان این خبر شکایت خواهم کرد.

او درباره موفقیت استراماچونی با استقلال تصریح کرد: من فکر می کنم استقلال با استراماچونی به جام برسد. من نظر فنی ندارم ولی بر اساس آنچه که دوستان فنی در جلسه هیأت مدیره برای من مطرح می کردند، معتقدم با آمدن او تیم بتواند جان خوبی بگیرد و بعد از ۶ سال استقلال قهرمان لیگ شود.

خلیل زاده درباره تخفیفی که حسینی گفته به استقلال داده است، توضیح داد: مسؤول این کار منزوی و فتحی بودند و تا جایی که من خبر دارم آن ها تا دیروز در حال مذاکره بودند.