ادامه تست های پزشکی بازیکنان استقلال

ابهام درباره دستیاران ایرانی استراماچونی

بازیکنان استقلال امروز (شنبه) به تست های پزشکی شان ادامه دادند و احتمالا به زودی تمرینات استقلال آغاز می شود.

  1. شنبه ۱ تیر ۹۸ ساعت ۱۲:۴۰ (۱ سال،۳ ماه قبل)
تست پزشکی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

بازیکنان استقلال یک روز پس از حضور استراماچونی و دستیارانش در ایران (پنج شنبه) با حضور در مجموعه ایفمارک، تست پزشکی برای حضور در لیگ نوزدهم دادند. البته این تست های پزشکی مختص به روز پنج شنبه نبود و استقلالی ها همچنان در مجموعه ایفمارک حضور دارند و در حال دادن تست هایشان هستند. با این اوصاف، تمرینات استقلال در یکی، دو روز آینده آغاز شود تا آبی های پایتخت رسماً برای لیگ نوزدهم استارت بزنند.

با این حال یکی از معضلاتی که کادر فنی استقلال، ابهام درباره دستیاران ایرانی استراماچونی است. آندره آ استراماچونی در نشست خبری مراسم معارفه اش اعلام کرده بود که به سه دستیار ایرانی متشکل از یک دستیار فنی، یک مربی دروازه بان و یک آنالیزور نیاز دارد که پیرو آن قرار شده بود پیروز قربانی و بهزاد غلامپور به عنوان دستیاران ایرانی سرمربی ایتالیایی استقلال در کادرفنی حضور داشته باشند اما قربانی دیشب (جمعه) اعلام کرد که به خاطر برخی ناهماهنگی ها از سوی مدیران استقلال، از حضور در کادرفنی استقلال انصراف داده است. با این انصراف، تکلیف دو دستیار ایرانی استراماچونی در هاله ای از ابهام است و مشخص نیست تا کادرفنی استقلال ناقص بماند.

البته یکی از گزینه های استراماچونی احتمالاً رحمان رضایی است که در نشست خبری اش هم به او اشاره کرد و گفت: درباره رحمان باید بگویم که مدیر برنامه هایش با من یکی است و تجربه بازی در ایتالیا و ایران را دارد. با رحمان صحبت کردیم و تجربه بازی در دو کشور را به من منتقل کرد ولی در حال حاضر به طور رسمی در کادر فنی ما حضور ندارد ولی از او تشکر می کنم.