فکری: باشگاه استقلال نباید گوش به فرمان مربی باشد

پیشکسوت استقلال نسبت به عملکرد مدیران استقلال درباره دستیاران ایرانی استراماچونی انتقاد کرد.

  1. شنبه ۱ تیر ۹۸ ساعت ۱۷:۳۵ (۱ سال،۳ ماه قبل)
محمود فکری
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

محمود فکری سرمربی آلومینیوم اراک در حاشیه کلاس حرفه ای مربیان اظهار کرد: آخرین مرحله حرفه ای فوتبال است. در یکی دو روزی که گذشت مطالب خوبی را شاهد باشیم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

وی درباره شرایط استقلال گفت: حق باشگاه است که از دستیار ایرانی استفاده کند و آن هم از پیشکسوتانی استفاده کند که سال های آتی بتوان روی آن ها سرمایه گذاری کرد و در آینده سرمربی استقلال شوند. نوع رفتار با پیروز قربانی درست نبود و با وجود چنین کادر مدیریتی و این همه شلوغ کاری، نمی دانم چرا چنین چیزی رخ داد. آن ها دقیقاً چه کار می کنند؟ شما با یک پیشکسوت صحبت و مذاکره می کنی و دو روز بعد آبرویش را می بری؟ اگر سرمربی بخواهد سوء استفاده کند و فکر کند که باشگاه گوش به فرمان او است، باید جلویش گرفته شود.

فکر اضافه کرد: رایزنی ها باعث شد تا پیروز قربانی انتخاب شود و از او باید حمایت می شد. او آنالیزور نیست. کسانی که در باشگاه مسئول هستند باید مشاوره بگیرند و خود رأی نباشند و ابهت باشگاه را در نظر بگیرند. آن ها نباید فکر کنند که سال های سال در استقلال هستند و در آخر فصل باید به گونه ای کار کرده باشند که هواداران راضی باشند.