صالح: نتیجه ضعیف فوتسال امید به خاطر بی تدبیری فدراسیون بود

مربی اسبق فوتسال ایران با انتقاد از عملکرد تیم فوتسال امید گفت: بی تدبیری فدراسیون فوتبال باعث از بین رفتن مربیان جوان می شود.

  1. یکشنبه ۲ تیر ۹۸ ساعت ۰۳:۲۶ (۱ سال،۴ ماه قبل)
تیم ملی فوتسال المپیک
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

ناصر صالح، پیشکسوت فوتسال ایران ، در مورد ناکامی تیم امید فوتسال در راهیابی به فینال بازی های زیر ۲۰ سال آسیا گفت: فدراسیون فوتبال در زمینه تامین امکانات و برگزاری اردو برای این تیم سنگ تمام گذاشت و ۱۸ اردوی ۳ تا ۴ روزه برای این تیم برگزار شد. در تورنمنت خارجی شرکت کرده و بازی های دوستانه هم داشتند اما بی تدبیری فدراسیون باعث شد این تیم نتیجه نگیرد.

او افزود: معتقدم باید به مربیان جوان میدان داد اما در کنار استفاده از تجربه پیشکسوتان. فدراسیون همان طور که در خصوص آقای صانعی برای مسابقات المپیک جوانان اشتباه کرد و یک مدیرفنی در کنار او قرار نداد برای آقای شاندیزی هم نیاز به یک مدیر فنی با تجربه بود که این اتفاق رخ نداد.

این پیشکسوت فوتسال با بیان اینکه در جلسه ای با حضور رئیس کمیته فوتسال و شاندیزی از او برای مدیریت فنی تیم امید دعوت شده بود، تاکید کرد: متاسفانه برخورد مغرورانه آقای شاندیزی و اظهاراتی که در این جلسه کرد حتی با واکنش فدراسیون هم روبرو نشد. او می گفت زمانی که در تیم علم و ادب مشهد بودم تاکتیک های مرا در ژاپن اجرا می کردند و هر شب موقع خواب، تاکتیک های جدیدی برای تیم پیدا می کنم. برخورد ایشان با پیشکسوتان خوب نبود و شاید اعتراضی که بازیکنان به داور در بازی با ژاپن هم کردند نشات گرفته از همین رفتار او بود. من دیدم که این مربی نیاز به مدیر فنی ندارد و متاسفانه فدراسیون هم در این قضیه حمایتی از من نکرد در حالی که خودشان مرا دعوت کرده بودند و فکر می کنم مربیان جوان به خاطر بی تدبیری فدراسیون از بین می روند.

صالح در پایان صحبت هایش اذعان کرد: من ۲۰ روز قبل از بازی ها به هاشم زاده گفتم که این تیم در ساختار دفاعی مشکل دارد و باید نگرش تیم را عوض کرد. ما در بازی با هنگ کنگ، افغانستان، لبنان و ژاپن یک جور بازی کردیم. وقتی مربی برای ۴۳ ثانیه مانده بازی با ژاپن برنامه ای ندارد نتیجه اش این می شود که گل تساوی را می خوریم و برای مقابله با پاورپلی حریف و پاورپلی های خودمان موقعی که از ژاپن عقب افتادیم هم برنامه ای نداشتیم.