شهرداری تبریز؛ باشگاهی که نمی خواهد باشد

باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری تبریز برای فصل پیش رو، عزم خود را جزم کرده تا امتیازهای خود را در رشته های مهم ورزشی به فروش بگذارد و تیم داری نکند.

  1. یکشنبه ۲ تیر ۹۸ ساعت ۰۹:۰۸ (۱ سال،۴ ماه قبل)
دیدار تیم‌های شهرداری تبریز و ملوان بندر انزلی لیگ دسته یک
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

باشگاه شهرداری تبریز در فصل گذشته پس از کش و قوس های فراوان و اخبار ضد و نقیضی که مبنی بر عدم حضور این باشگاه در رشته هایی مهمی همچون والیبال، فوتبال و دوچرخه سواری تصمیم گرفت تا یک فصل دیگر هم در رقابت های حرفه ای حضور پیدا کند.

با پایان یافتن این فصل از رقابت های ورزشی ایران، شهرداری تبریز با رایزنی ها و تصمیماتی که گرفته است، عزم جدی خود را برای عدم تیم داری در رشته های مهم ورزشی خود جزم کرده است. از مقدمات این تصمیم می توان از مصوبه شورای حل اختلاف استان تبریز، ابلاغیه وزارت کشور و فرمان داری شهرستان تبریز مبنی بر عدم تیم داری شهرداری تبریز اشاره کرد که در ادامه آن نامه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری تبریز به اداره کل وزارت ورزش و جوانان شهر تبریز به همراه داشت که در آن قید شده که شهرداری تبریز دیگر قصد تیم داری ندارد و آمادگی خود را برای فروش امتیازهای این رشته های ورزشی اعلام کرده است.

طبق گفته مسئولان باشگاه شهرداری تبریز، الویت فروش باشگاه با گزینه های داخلی است و گزینه های برون شهری در مرتبه بعد قرار می گیرند.

در همین راستا، شنیده شده باشگاه تراکتورسازی و مالک آن سهمیه والیبال این باشگاه را برای فصل بعدی رقابت های لیگ برتر والیبال گرفته است اما هنوز اخبار رسمی در این رابطه منتشر نشده است.

چیزی که کاملاً مشخص است، این است که باشگاه شهرداری تبریز به هیچ عنوان قصد تیم داری ندارد و در حال حاضر باید دید سرنوشت امتیاز رشته های ورزشی این تیم دست چه کسانی می افتد.