استقلال برای پرداخت "پول زور،" دست به دامان وزارت خارجه شد

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره طلب پروپئیچ توضیح داد.

  1. یکشنبه ۲ تیر ۹۸ ساعت ۱۵:۴۵ (۱ سال،۴ ماه قبل)
دیدار تیم های فوتبال استقلال ایران و الدحیل قطر
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

کامران منزوی، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در گفت وگویی تلویزیونی درباره صحبت های مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال مبنی بر اینکه یکی از نمایندگان ایران از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته می شود، گفت: مدتی پیش آقای تاج به صورت سربسته موضوعی را مطرح کردند که مربوط به پرونده ای برای سال ۹۴ در استقلال می شود. آن زمان باید به پروپئیچ، ۳۰ هزار دلار پرداخت می شد که رقم بالایی برای باشگاه بوده و نتوانستند پرداخت کنند. الان این رقم به ۴۰۰ هزار دلار رسیده است که باید تا ۱۷ روز دیگر بپردازیم. اگر این مبلغ پرداخت نشود خطر بسته شدن پنجره نقل و انتقالات، خطر کسر امتیاز و حتی محرومیت از بازی ها استقلال را تهدید می کند.

او در ادامه توضیح داد: تا الان خودمان تلاش می کردیم. ما یک طلب یک میلیون و اندی دلار از فیفا و AFC داریم که به خاطر تحریم ظالمانه قابل انتقال نیست. در صحبت هایی که در این دو روز با آقای فتحی داشتیم، تصمیم گرفتیم که دست به دامان وزارت امور خارجه و سفیر ایران در زوریخ شویم که مانند سفیر ایران در کرواسی که دنبال برگرداندن برانکو بود، او هم پیگیر کارهای ما شود تا شاید راه حلی پیدا کند و از آن پول استفاده کنیم. گرچه پول زور است که جای ۳۰ هزار دلار ۴۰۰ هزار دلار به پروپئیچ پرداخت کنیم ولی رأیی است که صادر شده و باید پرداخت کنیم.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره وضعیت پیروز قربانی که از دستیاری استراماچونی انصراف داد، بیان کرد: من درباره چیزی که نمی دانم صحبت نمی کنم. پیروز بازیکن بزرگ و بااخلاقی بوده است. درباره ماجرای دستیاری او در استقلال، مدیران اجرایی باشگاه باید پاسخ دهند.