روزنامه عربستانی: سوگ پرسپولیسی ها در غم از دست دادن برانکو

واکنش ها به جدایی برانکو از پرسپولیس و حضورش در الاهلی عربستان همچنان ادامه دارد.

  1. دوشنبه ۳ تیر ۹۸ ساعت ۰۷:۳۷ (۱ سال،۴ ماه قبل)
برانکو
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به نقل از اسپورت سعودی، برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات بعد از دورانی درخشانی که با پرسپولیس تجربه کرد تصمیم گرفت که این تیم را ترک کند و راهی الاهلی عربستان شود.

جدایی برانکو از پرسپولیس واکنش های زیادی را به دنبال داشت. از یک طرف رسانه های سعودی از این انتخاب با توجه به وضعیت دو کشور خوشحال و سرمست بودند و از طرف دیگر رسانه های ایرانی، مدیران پرسپولیس را به کم کاری در حفظ برانکو متهم کردند و انتقادهای زیادی از "ایرج عرب" و همکارانش در پرسپولیس شد.

سایت روزنامه اسپورت سعودی در تازه ترین واکنش به خروج برانکو از پرسپولیس نوشت: همچنان موضوع جدایی برانکو در رسانه های ایرانی داغ است. پرسپولیسی ها نیز هم چنان از جدایی این مربی کروات و پیوستنش به الاهلی ناراحت و غمگین هستند. رسانه های ایرانی همچنان از مدیران باشگاه پرسپولیس که اجازه جدایی را به برانکو داده اند انتقاد می کنند و از دلیل این جدایی ناگهانی سوال می کنند. این جدایی در حالی اتفاق افتاد که مدیر باشگاه پرسپولیس تاکید کرده بود که برانکو می ماند و به یک باره جدایی او باعث تعجب بسیاری شد.

این سایت سعودی در ادامه نوشت: باشگاه پرسپولیس شکایت رسمی خود را از الاهلی به فیفا تقدیم کرده این درحالی است که باشگاه الاهلی تاکید دارد که توافق با برانکو کاملاً قانونی بوده است.