سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری بم: قهرمانی راحت به دست نیامد

مرضیه جعفری می گوید ششمین قهرمانی این تیم با همدلی و تلاش به دست آمد.

  1. چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ ساعت ۰۴:۴۷ (۱ سال،۴ ماه قبل)
دیدار تیم‌های فوتبال بانوان شهرداری بم و سپاهان اصفهان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

تیم فوتبال بانوان شهرداری بم کرمان با کسب ۶۱ امتیاز از ۲۱ بازی قهرمان لیگ برتر بانوان شد. این تیم که در سال ۱۳۹۰ اولین قهرمانی خود را تجربه کرد، در هفته آخر فصل جاری لیگ ششمین جام قهرمانی را در اصفهان بالای سر می برد. البته بمی ها در نظر دارند ۱۳ تیرماه در شهر و باشگاه خود به مناسبت این قهرمانی جشن بزرگی برگزار کنند.

مرضیه جعفری سرمربی تیم فوتبال بانوان شهردای بم کرمان در مورد این قهرمانی به گفت: قهرمانی راحت به دست نیامد. بازیکنان تمام تلاش خود را کردند. از ابتدای لیگ همدل بودیم و تمرینات خوبی داشتیم. مسئولان هم آنچه در توانشان بود برایمان انجام دادند.

او مشکل اصلی تیم ها برای حضور در لیگ و قهرمانی را اسپانسر دانست و بیان کرد: در بخش مردان و زنان اسپانسر خیلی موضوع مهمی است، مخصوصاً در بخش زنان از نظر بودجه خیلی مشکل داشتم اما خوشبختانه هر جور که بود لیگ را به پایان رساندیم.

جعفری در مورد قهرمانی و نایب قهرمانی دو تیم کرمانی در لیگ برتر گفت: برنامه ریزی دو تیم کرمانی در به دست آوردن این عناوین نقش مهمی داشت. فکر می کنم این دو تیم خیلی خوب و منظم تمرین کردند و به حقشان رسیدند.

جعفری در مورد جام جهانی فوتبال زنان نیز که در فرانسه در حال پیگیری است، گفت: از آنجایی که درگیر فراهم کردن مقدمات جشن قهرمانی مان بودم، خیلی جام جهانی را پیگیری نکردم اما این مسابقات به بانوان کمک می کند چون سبک بازی تیم ها را می بینند.