استراماچونی: سفیر کوچکی از فوتبال ایتالیا در ایران هستم

سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال در صحبت هایی به بیان حضور در ایران و تیم فوتبال استقلال پرداخت.

  1. چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ ساعت ۱۴:۵۵ (۱ سال،۳ ماه قبل)
تمرین استقلال - استراماچونی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به نقل از سایت gianlucadimarzio، آندره آ استراماچونی هدایت تیم فوتبال استقلال را بر عهده گرفته است. او درباره حضور در تیم استقلال گفت: من پسر ساده ای هستم و در مسیر مربیگری خودم نیز چالش ها و اشتباهاتی داشتم که به من کمک کرده است تا بتوانم مربی بهتری باشم. به هر حال اینجا نیز تفاوت های فرهنگی وجود دارد. فرهنگ ایران برگرفته از امپراطوری باستانی ایران و ریشه اسلام است ولی با دنیای عرب فرق می کند و شاید بیش تر شبیه ترکیه باشد. ایران کشوری با مواد معدنی غنی است. چهارمین کشور بزرگ از نظر تولید نفت و دومین کشور تولید کننده گاز جهان. به فوتبال برگردیم. آخرین قهرمانی استقلال مدتی می گذرد و هدف ما این است که بتوانیم تیم را به قهرمانی برسانیم.

در مراسم معارفه او جوزپه پارونه ، سفیر ایتالیا در ایران حضور داشت که استراماچونی گفت: افتخار کردم که در مراسم معارفه من، او نیز حضور داشت و به من نشان داد که فوتبال و ورزش چطور می تواند ابزاری برای اتحاد شوند آن هم بدون هیچ مرزی. این که سفیر کوچکی از فوتبال ایتالیا در ایران هستم به من انگیزه می دهد.

این سایت البته از شرایط زندگی در تهران و فاصله ۴ هزار کیلومتری با ایتالیا نوشته است و این که برج میلاد نماد اصلی شهر تهران است و در صورتی که در بالای آن قرار گیرید می توانید نقاط زیادی از شهر تهران را ببینید.