باقری: گفته بودم که در حد سرمربی گری پرسپولیس نیستم

مربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید برای عقب نماندن بازیکنان این تیم، به طور موقت مسئولیت تمرین دادن سرخ پوشان را برعهده گرفته است.

  1. چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ ساعت ۱۸:۵۱ (۱ سال،۳ ماه قبل)
کریم باقری
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

کریم باقری در حاشیه نخستین تمرین پرسپولیس برای لیگ نوزدهم اظهار کرد: اولین تمرین تیم برگزار شد. تمام تلاش مان را می کنیم که خیلی خوب تمرین کنیم. همانطور که باشگاه اعلام کرد، تا روز شنبه سرمربی تیم معرفی می شود. تا زمان آمدن سرمربی تیم، این اجازه به من داده شد که با تیم کار کنم تا عقب نمانیم.

وی ادامه داد: خدا را شکر اکثر بازیکنان ما را در اختیار داریم. امیدوارم با یک برنامه خوب نتایج خوب سال های گذشته را در فصل جدید هم تکرار کنیم. در این چند سال نتایج به گونه ای بود که هواداران خوشحال بودند و این موضوع به خاطر آقای برانکو و همکارانش بود. امیدوارم مربی ای انتخاب شود که امسال هم همانند سال های گذشته خوب کار کنیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهاد مربی گری پرسپولیس به او ارائه شده است، گفت: به من پیشنهاد مربی گری ارائه نشده است چرا که من گفتم به هیچ عنوان در حد سرمربی گری پرسپولیس نیستم. اگر سرمربی جدید من را خواست در خدمت تیم هستم و در غیر این صورت مانند هر هواداری از تیم حمایت می کنم.

مربی پرسپولیس درباره ادامه همکاری با این تیم با انتخاب سرمربی جدید تاکید کرد: هر سرمربی کادرفنی خودش را دارد و در این زمینه آزاد است. باشگاه اگر بخواهد در کنار تیم هستم و به این موضوع افتخار می کنم.

ادامه دارد...