طاهری: فوتسال امید به بازی تدارکاتی بیشتری نیاز داشت

پیش بینی می کنم کیفیت لیگ امسال بهتر باشد

کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال می گوید تیم امید نیاز به بازی تدارکاتی بیشتری داشت تا با آمادگی مناسب در مسابقات شرکت کند.

  1. پنجشنبه ۶ تیر ۹۸ ساعت ۱۰:۱۷ (۱ سال،۳ ماه قبل)
محمد طاهری فوتسال
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

محمد طاهری، کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال ، در مورد عملکرد تیم فوتسال امید ایران در مسابقات زیر ۲۰ سال آسیا گفت: به کادر فنی و بازیکنان خسته نباشید می گویم. در هر صورت کسب مقام برنز هم اتفاق بدی نیست ولی همه از فوتسال ایران انتظار قهرمانی دارند. به نظرم این تیم بازی های تدارکاتی کمی داشت و باید تجربه بیشتری کسب می کرد. اگر این تیم بیشتر بازی می کرد می توانست با تجربه تر شود و اتفاقاتی مثل ثانیه های پایانی بازی با ژاپن رخ ندهد. در هر صورت این سومی می تواند تجربه ای باشد برای دوره های بعد که بار دیگر به سطح اول فوتسال برگردیم.

طاهری درباره وضعیتش برای فصل آینده تاکید کرد: مذاکراتی با تیم فوتسال ستارگان ورامین داشتم اما هنوز حضورم در این تیم قطعی نیست.

این بازیکن در مورد پیش بینی اش از کیفیت لیگ برتر فوتسال امسال گفت: پیش بینی می کنم لیگ سختی باشد و کیفیت خوبی داشته باشد. امسال بازیکنان جوان خوبی در تیم ها حضور دارند. این انگیزه تیم ها را برای نتیجه گیری بالا می برد. متاسفانه لیگ سال قبل خوب نبود و بین تیم اول با سوم اختلاف امتیاز زیادی وجود داشت. زیبنده نیست که دو تیم خود را از بقیه جدا کنند در حالی که در سال های قبل، چهار، پنج تیم مدعی بودند. امسال در کنار مس و گیتی پسند تیم های دیگری هم هستند که می توانند مدعی باشند و فکر می کنم لیگ قشنگ تری داشته باشم.