بگوویچ: گل گهر سورپرایز لیگ برتر است

از نقل و انتقالات کاملا راضی ام

سرمربی گل گهر معتقد است گل گهر با تیمی که بسته است سورپرایز لیگ برتر در این فصل خواهد بود.

  1. پنجشنبه ۶ تیر ۹۸ ساعت ۱۵:۵۵ (۱ سال،۳ ماه قبل)
وینگو بگوویچ
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به نقل از باشگاه گل گهر سیرجان، وینگو بگوویچ سرمربی گل گهر در رابطه با نقل و انتقالات گل گهر گفت: قبل از پایان لیگ در فصل گذشته و زمانی که صعود گل گهر قطعی شد لیست مورد نظر را تا اولویت پنج بازیکن در هر پست به مدیران باشگاه دادم و در این مدت با مذاکرات خوب باشگاه بیش از ۹۰ درصد بازیکنان مدنظر جذب شده اند. بازیکنانی که از دو ویژگی جوانی و سرعت برخوردار هستند. ما در این مدت اسیر دلال ها و جو سازی رسانه ها نشدیم و بهترین تیم ممکن را جمع کرده ام.

وی در پاسخ به این پرسش که عملکرد باشگاه در نقل و انتقالات چطور بوده که رفت و آمدهای زیادی در نقل و انتقالات داشته اید گفت: این امری طبیعی است و در هر باشگاهی اتفاق می افتد. به هر حال هر بازیکنی که جذب می شود ممکن است بنا به دلایل مختلف از باشگاه جدا شود و این موضوعی است که به هر دو طرف مرتبط است. یک وقت باشگاه از بازیکن رضایت کامل ندارد و یک وقت بازیکن با شرایط مالی یا … تیم کنار نمی آید یا ممکن است مشکل خانوادگی داشته باشد. بنا بر این چیز غیر طبیعی نیست.

بگوویچ افزود: ما تنها در یک پست به دنبال بازیکن هستیم و تقریباً تیمی کامل شده ایم و با تمام نفرات به اردوی کرمانشاه می رویم و به هواداران سیرجانی این قول را می دهم که یک تیم خوب و قدرتمند را راهی لیگ برتر کنیم.

گل گهر نام بزرگی است ولی باید بپذیریم که در فوتبال ایران و فوتبال لیگ برتر سابقه ندارد و این اولین سال حضور گل گهر در لیگ برتر است قطعاً بازیکنانی که در لیست من حضور داشتند اولویت اولشان تیم های بزرگ و پرطرفداری همچون پرسپولیس، استقلال، سپاهان، تراکتورسازی، ذوب آهن، پدیده، فولاد، سایپا و پیکان خواهد بود چون شناختی نسبت به گل گهر ندارند ولی من به شما قول می دهم که با تیمی که ساخته ایم و تاکنون با نفراتی که جذب کرده ایم می توانیم نیازهای تیم را برآورده کنیم و دل هواداران سیرجان را شاد کنیم و از اسم گل گهر دفاع کنیم. هدف ما حضور در نیمه بالای جدول است و شک نکنید با تیم خوبی که در اختیار داریم لیگ برتر را شگفت زده خواهیم کرد. ما دو سه بازیکن لیگ برتری نیز جذب کرده ایم که از اردوی کرمانشاه به ما اضافه می شوند. من ۱۰ سال سابقه کار در لیگ برتر با تیم های بزرگ را دارم و شناخت خوبی از فوتبال ایران دارم و مسئولیت نتایج تیم را بر عهده دارم پس هواداران نباید نگران باشند. همچنین جا دارد از آقایان جواهری، بدخشان و افسری که در فصل نقل و انتقالات و فراهم کردن شرایط اردوی تیم تلاش کردند تشکر کنم.