گل محمدی: به دنبال برگزاری اردوی برون مرزی هستیم

هر ۴ روز یک دیدار دوستانه خواهیم داشت

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو خراسان گفت: اگر شرایط مهیا شود و اجازه داده شود، به دنبال برگزاری اردوی برون مرزی هستیم.

  1. شنبه ۸ تیر ۹۸ ساعت ۱۵:۱۲ (۱ سال،۳ ماه قبل)
یحیی گل‌محمدی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به نقل از سایت رسمی باشگاه پدیده شهرخودرو خراسان، یحیی گل محمدی در خصوص استارت تیم شهر خودرو برای حضوری موفق در لیگ نوزدهم اظهار کرد: تمرینات خود را از روز یکم تیرماه استارت زدیم. بعد از ۴ روز تمرین، نخستین بازی دوستانه خود را برگزار کردیم و این سیکل ادامه پیدا خواهد کرد و به ازای هر ۳، ۴ روز تمرین، یک بازی دوستانه خواهیم داشت.

او افزود: در جلساتی با آقای حمیداوی مالک باشگاه، برنامه ریزی های مربوط به برگزاری اردوی خارجی را هم داشته ایم و اگر اجازه داده شود، اردویی برون مرزی نیز خواهیم داشت. تا زمان آغاز این اردو هم فکر می کنم به غیر از چند بازی که در مشهد خواهیم داشت ۲ یا ۳ مسابقه هم با تیم های لیگ برتری داشته باشیم. بر این اساس ۱۵ تیرماه در مشهد با سپاهان و۲۰ تیرماه نیز در تهران به مصاف سایپا می رویم.

سرمربی شهر خودرو خراسان درباره فعالیت این تیم در نقل و انتقالات تابستانی تصریح کرد: بعد از جدایی برخی از بازیکنان شهر خودرو، در این پست ها با بازیکنانی مثل سید مهدی رحمتی، اکبر منادی، فرشاد فرجی، فرشاد محمدی مهر و علیرضا علیزاده به توافق رسیدیم و قرارداد بستیم. چند بازیکن دیگر هم به جمع ما اضافه خواهند شد و با تیمی کامل وارد مسابقات می شویم.

گل محمدی درباره ادامه حضور چوچو در تیم شهر خودرو نیز گفت: چوچو به زودی به تمرینات اضافه می شود. این روزها او درگیر مسابقات کونکاکاف بود، اما با حذف نیکاراگوئه به زودی این بازیکن به جمع ما می پیوندد. وی درباره جذب بازیکنان برزیلی نیز گفت: هنوز جذب بازیکن برزیلی ۱۰۰ درصد نشده، درباره سفر به برزیل هم باید بگویم که با توجه به اینکه در نقل و انتقالات داخلی فعال بودیم، نیاز بود که ایران باشم. حمیداوی نیز در سفر به برزیل شرایط بازیکنان مختلف را رصد کردند و با هم هماهنگ و در ارتباط بودیم تا بتوانیم نفرات با کیفیتی را جذب کنیم. مالک باشگاه تمام تلاش خودش را به کار گرفته تا تیمی آبرومند را به کمک یکدیگر روانه مسابقات کنیم. وی خاطرنشان کرد: برنامه ما این است که بعد از بازی با سایپا در تاریخ ۲۰ تیرماه، از ۲۱ تیرماه اردوی خارجی خود را آغاز کنیم، اما باید ببینیم مجوز می دهند یا نه؟ البته شنیده ام که برخی تیم ها قرار است راهی اردوی برون مرزی شوند و امیدوارم مشکل خاصی در این زمینه به وجود نیاید تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن تیم خود را آماده حضور در لیگ نوزدهم کنیم. سرمربی تیم شهر خودرو اظهار کرد: ما لیگ پر فشاری را در فصل جدید پیش رو خواهیم داشت اما مطمئن هستم تا مردم مشهد و خراسانی ها از تیم شهر و استان شان حمایت می کنند. فصل گذشته واقعاً هواداران مشهدی سنگ تمام گذاشتند و نشان دادند که یک قطب جدید در فوتبال ایران در حال شکل گیری است و یقین دارم با حمایت های آنان بازهم می توانیم موفق باشیم.