اصغری مقدم: خداحافظی می کنم به خاطر جوان ها

ترجیح می دهیم در مرحله اول پلی آف حذف شویم!

بازیکن پیشین تیم ملی فوتسال با بیان این که دیگر قصد بازی کردن ندارد گفت: می خواهم فضا برای جوان ترها باز شود و تمرکزم بیش تر روی مربی گری باشد.

  1. یکشنبه ۹ تیر ۹۸ ساعت ۱۰:۲۱ (۱ سال،۳ ماه قبل)
جواد اصغری مقدم
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

جواد اصغری مقدم، سرمربی تیم فوتسال سن ایچ ساوه در مورد وضعیت این تیم برای فصل جدید لیگ برتر گفت: خدا را شکر شرایط تیم خوب است. برنامه های آماده سازی و تمرینات طبق برنامه ریزی پیش رفته است. سه بازی دوستانه داشتیم که توانستیم به نقاط ضعف و قوت تیم پی ببریم. البته در دو پست به دنبال بازیکن هستیم تا با تمام قوا وارد مسابقات شویم. نادر حنیفی از مس سونگون، حسین حسینی و علیرضا جوان از گیتی پسند و طاها نعمتیان از مقاومت قرچک بازیکنان جدید لیگ برتری ما هستند.

سرمربی سن ایچ با بیان این که به دلیل بالا رفتن هزینه ها نتوانستند تیمی در حد مدعی شدن ببندند، تاکید کرد: می خواستیم تیم قدرتمندی ببندیم اما وضعیت اقتصادی این اجازه را به باشگاه نداد. با این حال مدیریت باشگاه با وجود همه مشکلات به تعهدات خود پایبند است و از این لحاظ در بحث اقتصادی مشکلی نداریم. هدف مان حضور در پلی آف است و البته دوست داریم رتبه خوبی هم در جدول کسب کنیم و حتی بهتر از جایگاه پنجمی فصل قبل را به دست بیاوریم.

اصغری مقدم با بیان این که تصمیمش برای خداحافظی از بازی را گرفته خاطرنشان کرد: به احتمال ۹۹ درصد دیگر بازی نمی کنم. این تصمیمی است که گرفتم و می خواهم فضا برای جوان ترها باز شود. هم من و هم باشگاه می دانیم که جوان گرایی تاوان دارد و تاوانش را می دهیم اما می خواهم تمرکزم به مربی گری باشد و فرصت بازی برای جوان ترها فراهم شود.

سرمربی سن ایچ در پایان با انتقاد از وقفه زیاد در بین مراحل پلی آف لیگ برتر فوتسال اذعان کرد: این که بین هر مرحله از بازی ها چند هفته فاصله هست چندان منطقی نیست. در فاصله زیاد بین مرحله اول پلی آف با مرحله دوم باید چه برنامه ریزی داشته باشیم؟ تمرینات را تعطیل کنیم و به بازیکنان استراحت بدهیم که نمی شود. یا این که از ابتدا تمرینات بدنسازی کنیم و به بازیکنان فشار بیاوریم هم منطقی نیست و برگزاری تمرینات زیاد هم بازیکنان را زده می کند. با این تفاسیر ترجیح می دهیم در همان مرحله اول پلی آف حذف شویم!