محرمی: تهدید آمریکا علیه ایران تکراری شده

دوست دارم بوندسلیگا بروم

بازیکن ایرانی تیم دیناموزاگرب که از شرایط حضور در این تیم راضی است، درباره شرایط فوتبال ایران و زندگی شخصی خود صحبت کرد.

  1. یکشنبه ۹ تیر ۹۸ ساعت ۱۴:۵۳ (۱ سال،۳ ماه قبل)
صادق محرمی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به نقل از یوتارنی، صادق محرمی مدافع ۲۳ ساله ایرانی بازیکن کم صحبتی در تیم دیناموزاگرب بوده است. هر چند او می گوید انگلیسی خیلی خوبی ندارد ولی باید اعتراف کنیم زبان انگلیسی او خوب است.

خیلی از روزنامه نگاران ایرانی او را از پدیده های فوتبال ایران در سال های آینده و یکی از بهترین های آسیا می دانند و برانکو ایوانکوویچ نیز همین موضوع را تایید کرد. او عقب تر از بقیه نبود و در اولین فصل خود در دینامو عملکرد خوبی داشت ولی آن طور که باید انتظارات را برآورده نکرد.

محرمی: تهدید آمریکا علیه ایران تکراری شده /  دوست دارم بوندسلیگا بروم

صادق محرمی گفت: اینجا تمرینات خیلی سخت است، دو بار در روز برگزار می شود. الان یک سال است که در کرواسی هستم و باید بگویم در مجموع خوب بوده است ولی می خواهم و می توانم بهتر از اینها ظاهر شوم. من ۲۳ بار در فصل اول بازی کردم که آمار بدی برای فصل نخست نیست. امیدوارم فصل بعد بهتر باشم و عملکرد خوبی در تیم ارائه دهم. ایران کاملاً با کرواسی فرق دارد، از غذا بگیرید تا سبک زندگی به همین خاطر سخت است که خیلی زود شما بتوانید به شرایط خودتان را وفق دهید. با این حال رفته رفته شرایط برای من بهتر می شود و توانستم خودم را به شرایط جدید وفق دهم. در ایران بازی ها بیشتر فیزیکی است ولی در کرواسی بر مبنای تاکتیک و تکنیک نهفته است. به همین خاطر برای سازگار شدن من به زمان نیاز بود.

او در ادامه افزود: امسال کار برای من سخت تر هم است چون دو بازیکن آماده دیگر در پست من هستند و اگر می خواهم بازی کنم باید بهتر از این دو باشم. می خواهم بیشتر در زمین باشم و به همین خاطر نیاز است که بتوانم خودم را در تمرینات نشان دهم. من دوست دارم بتوانم در دینامو خودم را نشان دهم و در ادامه به بوندسلیگا بروم. وقتی شما از بهترین بازیکنان ایران در تاریخ یاد کنید همه از علی دایی، علی کریمی، مهدوی کیا و هاشمیان صحبت می کنند که همه این بازیکنان در بوندسلیگا بازی کردند.

مدافع ایرانی در پاسخ به این سوال که تهدیدهای اخیر آمریکا و نزدیکی جنگ ایران و آمریکا چه تاثیری روزی زندگی مردم ایران گذاشته است گفت: همه چیز خوب است. مردم اصلاً به جنگ فکر نمی کنند و آرام زندگی می کنند. شما می دانید که این تهدیدات همیشه وجود داشته و تکراری شده و هر سال این بحث هست و هیچ گاه نیز رخ نداده است. هر بار که از ایران می روم مردم در خارج از من سوال می کنند که آیا آمریکا به کشور شما حمله می کند؟ من می گویم هیچ مشکلی نیست و همه چیز آرام است. شاید خارج از ایران فکر کنید در داخل جنگ است و بمب می اندازند ولی وقتی به تهران برسید می بینید که همه چیز عادی است و مردم مثل جاهای دیگر زندگی می کنند.

محرمی: تهدید آمریکا علیه ایران تکراری شده /  دوست دارم بوندسلیگا بروم

صادق محرمی به ما گفت در صورتی که جنگ شود، الزام نیست حتماً به سربازی و جنگ برود چون دو سال خدمت سربازی خودش را انجام داده و می تواند تمرکزش را روی فوتبال قرار دهد. فوتبال در ایران هم سخت شده است. برانکو ایوانکوویچ و ماریو بودیمیر از پرسپولیس رفتند و به نظر می رسد روزهای خوب و قهرمانی های پرسپولیس به پایان رسیده است.

بازیکن ایرانی در ادامه افزود: من این افتخار را داشتم که زمان برانکو در پرسپولیس بازی کنم. پرسپولیس با هدایت او سه بار پیاپی قهرمان لیگ ایران شد و او الان به عربستان رفته است. شرایط پرسپولیس نگران کننده است. من هم نمی دانم سرمربی جدید چه کسی خواهد بود و شرایط چطور خواهد شد.

این بازیکن در پاسخ به این سوال که آیا این وضعیت به خاطر تاثیر تحریم هاست یا خیر گفت: بله همین طور است. نوسانات ارزی باعث شده که پرداخت به بازیکنان و مربیان خارجی با مشکل روبرو شود و همین مساله باعث شده که تعداد بازیکنان و مربیان خارجی کم شود.