ماهینی: سرمربی جدید پرسپولیس نیاز به حمایت دارد

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است سرمربی جدید این تیم هر کسی که باشد نیاز به حمایت دارد.

  1. یکشنبه ۹ تیر ۹۸ ساعت ۱۶:۵۶ (۱ سال،۳ ماه قبل)
حسین ماهینی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حسین ماهینی درباره شرایط خود و تیم برای شروع فصل جدید بازی ها اظهار کرد: خوشخبتانه تمرینات پیش فصل را در موعد مقرر آغاز کرده ایم و منتظر معرفی سرمربی جدید هستیم. پرسپولیس بیش از هر چیز به همان عواملی نیاز دارد که باعث موفقیت هایش در این سال ها شده است. از جمله این عوامل؛ آرامش، اتحاد تیم و حمایت و اعتماد هواداران بود.

وی ادامه داد: قطعاً دل ما برای برانکو تنگ می شود ولی فوتبال حرفه ای همین است. او در جای دیگر به دنبال ادامه موفقیت های خود است و ما هم در پرسپولیس. ما چهار سال رویایی و خیلی خوب را داشتیم اما این برای گذشته است. طبیعی است که برای تکرار قهرمانی باید بیشتر از قبل تلاش کنیم و پشت یکدیگر باشیم. به کار و زحمت بیشتری نیاز داریم و قطعاً آن را انجام خواهیم داد. در طول بازی ها، هر بازی که به پایان می رسید چه پیروزی رقم می خورد و چه شکست، در گذشته می ماند و با تمام تمرکز و انرژی سراغ بازی بعدی می رفتیم. فقط تجربه ها را منتقل می کردیم. حالا هم یکسری عوامل بود که باعث موفقیت ما شد. از مهمترین آنها هواداران و رفتار آنها بود. چهار سال قبل وقتی به مشکل خورده بودیم اگر آن حمایت، همراهی و اعتماد با وجود ناکامی ها نبود، اتفاقات بعدی رقم نمی خورد. پرسپولیس و هوادارانش راه موفقیت را به همه نشان دادند و خود ما نباید از این موارد غافل بشویم. این درس ها را نباید از یاد ببریم. آن حمایت و اعتماد در کنار اتحاد و تلاش تیم درایت کادر فنی، پشتیبانی باشگاه، حاصلش نتایج عالی و افتخارات فراوان بود. در این چند سال، پرسپولیس بزرگ تر از همه چیز و همه کس بود و این کار تیمی ما بود که برنده و قهرمان شد.

بازیکن پرسپولیس اضافه کرد: سرمربی جدید هر کس که باشد به حمایت و اعتماد نیاز دارد. شرایط سخت همیشه وجود دارد ولی با در نظر گرفتن این موارد و با کمک هم می توانیم از آنها بگذریم. ما بازیکنان مصمم هستیم از عنوان قهرمانی خودمان دفاع کنیم و روی پشتیبانی همه جانبه هواداران از بازی اول تا بازی آخر و از سوت شروع هر بازی تا سوت پایان آن بازی حساب کرده ایم.

ماهینی درباره شرایط خود هم گفت: دوران سختی بود ولی بالاخره گذشت. مثل همه بچه ها آماده می شوم بار دیگر در زمین مسابقه، تمام وجودم را بگذارم تا شادی هواداران را ببینیم. سرمربی هم که معرفی شود، تمرینات وارد فاز تازه ای خواهد شد و برای یک فصل خوب و پرهیجان آماده می شویم. می خواهیم مثل این چند سال اخیر از بازی با پیراهن پرسپولیس و فوتبال در کنار هوادارانمان لذت ببریم. مثل هر قهرمان دیگری، روزهای سخت و روزهای امتحان هم داریم ولی تلاش و صبر که باشد، حقمان را می گیریم.