سپیدرود چشم به سهمیه لیگ برتری نفت مسجدسلیمان دارد

باتوجه به نامه اخیر هیأت موسسان سابق نفت مسجدسلیمان به سازمان لیگ مبنی بر غیرقانونی بودن فعالیت نفت مسجدسلیمان، اکنون باشگاه سقوط کرده سپیدرود به دنبال بازگشت به لیگ برتر است.

  1. دوشنبه ۱۰ تیر ۹۸ ساعت ۱۰:۰۳ (۱ سال،۲ ماه قبل)
روز دوم هفته بیست و یکم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران - دیدار تیم‌های نفت آبادان و سپیدرود رشت
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

چهارم تیرماه نامه ای از سوی هیأت موسسان نفت مسجدسلیمان به رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ ارسال شد که در آن بر غیرقانونی بودن حضور این تیم در لیگ هجدهم تاکید و اعلام شده بود تا زمانی که وضعیت مالکیت و مدیریت نفت مسجد سلیمان توسط شرکت ملی نفت ایران مشخص نشود، هیچ مسئولیتی در قبال فعالیت این تیم در لیگ نوزدهم (فصل ۹۹-۹۸) ندارد.

سال گذشته نیز پیش از حضور نفت در لیگ هجدهم همین موضوع عنوان شد ولی نفت در نهایت با رایزنی های مختلف و حل شدن مقطعی مشکل، توانست در لیگ فعالیت کند اما مسئولان شرکت نفت برای لیگ نوزدهم به دنبال ثبت قانونی هیات مدیره باشگاه هستند و قرار است این کار طی یکی دو هفته آینده انجام شود تا نفت دیگر دغدغه ای از این بابت نداشته باشد.

در این بین باشگاه سپیدرود که پس از پایان فصل هجدهم فوتبال به لیگ یک سقوط کرد، با ارسال نامه هایی به فدراسیون و سازمان لیگ به دنبال این است که از این فرصت استفاده کند و جایگزین نفت در لیگ برتر شود.