روند آماده سازی گل گهر برای نخستین حضورش در لیگ برتر فوتبال

مدیرعامل باشگاه گل گهر سیرجان گفت: اولویت ما بهبودسازی کامل ورزشگاه امام علی (ع) است. ما در حال حاضر افزایش ظرفیت و جایگاه های VIP استادیوم هستیم و برج های نور استادیوم نیز طی چند روز آینده به استادیوم خواهد آمد.

  1. دوشنبه ۱۰ تیر ۹۸ ساعت ۱۲:۵۶ (۱ سال،۳ ماه قبل)
دیدار تیم‌های گل‌گهر سیرجان و کارون اروند خرمشهر لیگ دسته یک فوتبال
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

محمد جواهری مدیرعامل باشگاه گل گهر سیرجان ، درباره وضعیت باشگاه های گل گهر برای صعود به لیگ برتر و نقل و انتقالات این تیم اظهار کرد: تیم ما بعد از صعود به لیگ برتر در دو حوزه جدی شروع به کار کرد. اولین مساله در نقل و انتقالات باشگاه خلاصه می شود. ما طبق لیستی که آقای وینگو بگوویچ سرمربی باشگاه ارائه دادند، نقل و انتقالات خود را آغاز کردیم که اکثر این لیست از بازیکنان لیگ یک بودند و اکثر بازیکنانی که مورد نظر سرمربی باشگاه بودند را موفق شدیم جذب کنیم.

وی ادامه داد: در لیست آقای بگوویچ چند بازیکن لیگ برتری هم مدنظر قرار گرفته بود که با حضور خودشان مذاکرات لازم انجام شد و آن بازیکنان نیز جذب شدند و طی چند روز آینده یک مدافع لیگ برتری را هم جذب خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه گل گهر سیرجان در ادامه افزود: باشگاه در این روزها، روزهای پرمشغله ای را می گذراند. مدیریت اجرایی شرکت گل گهر برای بهبود شرایط دو ورزشگاه سیرجان ورزشگاه های گل گهر و امام علی (ع) در حال فعالیت هستند. اولویت ما بهبودسازی کامل ورزشگاه امام علی (ع) است. ما در حال حاضر افزایش ظرفیت و جایگاه های VIP استادیوم هستیم و برج های نور استادیوم نیز طی چند روز آینده به استادیوم خواهد آمد. این مسائل در حال پیگیری است و طی چند روز آینده به طور کامل انجام خواهد شد.

جواهری افزود: ما به صورت روزانه در حال پیگیری این مسائل هستیم تا به طور کامل این دو استادیوم تجهیز شود و ان شاالله بتوانیم تا شروع مسابقات لیگ دو استادیوم را به مسابقات بفرستیم. در هفته جاری مسئولان سازمان لیگ به سیرجان خواهد آمد و از استادیوم ها دیدن خواهد کرد تا سایر نقص های موجود برطرف شود و دیگر مشکل خاصی پیش نیاید.

وی در پایان اظهار کرد: باید از مدیریت شرکت گل گهر سیرجان تشکر کنم که با حمایت قاطع خود از موضع ورزش شرایط لازم را برای حضور پرقدرت باشگاه گل گهر فراهم می سازد.