رمضی: هدفمان ارتقاء جایگاه نهمی ایران در بازی های جهانی کارگری است

رئیس فدراسیون ورزش کارگری هدف کاروان ایران در بازی های جهانی اسپانیا را ارتقا رتبه نهم در دوره قبل اعلام کرد.

  1. دوشنبه ۱۰ تیر ۹۸ ساعت ۱۳:۴۵ (۱ سال،۳ ماه قبل)
واد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

جواد رمضی در آستانه بازی های جهانی کارگری و آماتوری در تورتوسای اسپانیا، در گفت و گو با اظهار کرد: امیدوارم نمایندگان ایران که با کاروانی تحت عنوان طلایه داران رونق تولید در ششمین دوره بازی های جهانی شرکت کرده اند مقام نهمی در دو دوره گذشته بازی ها را ارتقا دهند.

وی افزود: برای حضور در اسپانیا و شهر سالو که محل اقامت تیم ایران است، مسیر طولانی را پشت سر گذاشتیم و امروز قرار است جلسات مختلف با مسؤولان انجمن در رابطه با برگزاری جهت حضور در کمیته های فنی که فردا (سه شنبه) برگزار می شود را داشته باشیم.

او ادامه داد: جلسات رسمی کمیته فنی نیز فردا برگزار خواهد شد که در این جلسه نحوه حضور ورزشکاران در رشته های مختلف مشخص می شود ضمن آنکه مراسم افتتاحیه عصر فردا در شهر تورتوسا با حضور حدود سه هزار ورزشکار برگزار می شود.

رمضی همچنین گفت: با توجه به برنامه ریزی کشور میزبان، مسابقات در یک شهر انجام نمی شود و شهرهای مختلفی از رقابتها میزبانی می کنند که برای حضور نمایندگان کشورمان باید برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم.

رئیس فدراسیون ورزش کارگری همچنین گفت: نمایندگان ایران پیش از حضور در اسپانیا تمرینات منظم و خوبی داشتند چنانچه تیم های مختلف به خصوص ملی پوشان رشته های کاراته، شنا، دوومیدانی، جودو و کشتی همانند قبل باشند به طور حتم می توانیم خیلی بهتر و قوی تر ظاهر شویم و مقام نهمی ۲ دوره گذشته را به طور حتم ارتقا دهیم.

بازی های جهانی کارگری و آماتوری از فردا سه شنبه رسماً در شهر تورتوسا افتتاح می شود و تا ۱۶ تیر ادامه خواهد داشت.