علی نژاد نایب رئیس فدراسیون ووشوی آسیا باقی ماند

چهل و چهارمین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون ووشوی آسیا برگزار شد که طی آن مهدی علی نژاد نایب رئیس فدراسیون آسیایی این رشته باقی ماند.

  1. ۸ ماه،۳ هفته قبل
علی‌نژاد نایب رئیس فدراسیون ووشوی آسیا باقی ماند
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

"ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو؛ این نشست امروز (شنبه) در هتل «لوته» شهر «سئول» کره جنوبی برگزار شد و رئیس فدراسیون ووشوی ایران برای چهار سال دیگر به عنوان نایب رئیس فدراسیون آسیایی ووشو انتخاب شد.

علی نژاد از سال ۲۰۰۷ به مدت سه سال عضو هیئت رئیسه فدراسیون ووشوی آسیا بود و از ۲۰۱۰ تاکنون نایب رئیس فدراسیون قاره کهن است.وی عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی ووشو نیز می باشد. دیگر نواب رئیس فدراسیون آسیایی از کشورهای چین، کره جنوبی و فیلیپین انتخاب شدند.

همچنین نمایندگان مالزی، اندونزی، تایوان، ژاپن و هند به عضویت هیئت رئیسه در آمدند. در این بین وزیر صنعت اندونزی که رئیس فدراسیون ووشوی این کشور است و همچنین رئیس مالزی برای نخستین بار به عنوان عضو هیئت رئیسه انتخاب شدند.

همچنین «چن» از ماکائو نیز دبیر کل باقی ماند. ریاست فدراسیون آسیایی این رشته نیز برعهده «فوک» از هنگ کنگ است.

این انتخاب ها باید در جریان بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا به  تصویب نهایی کنگره آسیایی ووشو برسد. به طور معمول کنگره تمامی انتخابات را تایید می کند.

همچنین در جلسه فوق تصویب شد تا مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در سال ۲۰۱۹ به میزبانی برونئی و رقابت های بزرگسالان قاره کهن در سال ۲۰۲۰ به میزبانی شهر «دهلی نو» هند برگزار شود.

همرسانی نوشتار: