موسوی هم با شکست تایلند طلایی شد

شاهین موسوی نماینده وزن ۷۵ کیلوگرم تیم ملی بوکس کشورمان در فینال تورنمنت بین المللی اولان باتور مغولستان با شکست حریف خود به مدال طلا دست یافت.

  1. یکشنبه ۳ تیر ۹۷ ساعت ۱۵:۰۹ (۱ سال،۹ ماه قبل)
موسوی هم با شکست تایلند طلایی شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به  گزارش "ورزش سه" به نقل از تورنمنت بین المللی اولان باتور در حالی از روز(چهارشنبه) به میزبانی مغولستان آغاز شده که تیم ملی بوکس بزرگسالان کشورمان با ترکیب سه مشت زن راهی این رقابت ها شده است. این رقابت ها از روز چهارشنبه ۳۰خرداد با حضور ۱۲ تیم آغاز شده است.

در  وزن ۷۵ کیلوگرم نیز شاهین موسوی در نخستین مبارزه خود به مصاف نماینده کره جنوبی رفت و این دیدار با نیز به سود نماینده کشورمان به پایان رسید. وی در دومین دیدار نماینده کشور میزبان را شکست داد و روز(شنبه)نیز حریف هندی را شکست داد و به فینال راه یافت. شاهین امروز(یک شنبه) در فینال نماینده تایلند را شکست داد و به مدال طلا دست یافت.

امروز، امید احمدی صفا نماینده وزن ۴۹ کیلوگرم تیم ملی بوکس کشورمان در نخستین مبارزه خود نماینده مغولستان را شکست داد و روز پنج شنبه با شکست حریفی از چین راهی مرحله نیمه نهایی تورنمنت اولان باتور مغولستان شد و امروز(شنبه) با شکست بوکسور قزاقستانی به فینال مسابقات راه یافت. احمدی صفا فردا امروز(یک شنبه) با شکست نماینده هندوستان به مدال طلا دست یافت.

سجاد کاظم زاده نیز با شکست مقابل نماینده میزبان از گردونه رقابت ها حذف شد.

اکبر احدی به عنوان سرمربی و علی مظاهری به عنوان مربی هدایت این تیم را برعهده دارند.

همرسانی نوشتار: