مزرعه خشخاش کشف شده توسط آذری جهرمی حقیقت داشت ! + عکس

روز گذشته، محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پستی در صفحه توییتر خود از کشف یک مزرعه ۷۰ هکتاری خشخاش توسط پژوهشگاه فضایی ایران خبر داد. جهرمی در این توئیت به مزرعه ای ۷۰ هکتاری در یکی از شهر های کشور اشاره کرد که در آن خشخاش کشت می شود.

  1. جمعه ۱۲ بهمن ۹۷ ساعت ۱۰:۱۵ (۱ سال،۶ ماه قبل)
توئیت وزیر ارتباطات در مورد پژوهشگاه فضایی + عکس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

اما پس از انتشار این خبر سردار محمدمسعود زاهدیان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در خصوص مطلب فوق اظهار نظر کرد و گفت که تاکنون اطلاعات مستندی در این خصوص به دست پلیس مبارزه با مواد مخدر نرسیده است و  عنوان چنین مطلبی را اشتباه خواند.

پس از واکنش رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر به این خبر، آذری جهرمی در توئیتی جدید از دعوت رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر برای بازدید از اطلاعات بدست آمده در پژوهشگاه فضایی خبر داد. آذری جهرمی در این توئیت نوشته است : " گزارش پژوهشگاه فضایی در مورد کاشت خشخاش دقیق و با جزییات است. از رییس محترم پلیس مبارزه با مواد مخدر دعوت کردم با حضور در پژوهشگاه فضایی این اطلاعات را ملاحظه نمایند و با استقبال ایشان مواجه شد. دانش فضایی کشور در خدمت پلیس مقتدر و شهید داده در راه مبارزه با سوداگران مواد مخدر است."

توئیت وزیر ارتباطات در مورد پژوهشگاه فضایی + عکس
همرسانی نوشتار: