آدم فضایی ها به زمین آمده اند ! + عکس ها

به گفته گروهی از پژوهشگران، شواهد فیزیکی و فرهنگی زیادی از ارتباط انسان های باستان با موجودات فضایی در دسترس است.

  1. جمعه ۱۲ بهمن ۹۷ ساعت ۲۲:۰۰ (۱ سال،۵ ماه قبل)
ماجرای موجودات مرموز شبیه آدم فضایی‌ها در آمازون! + تصاویر
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

یکی از این شواهد فرهنگی در آیین و رسوم به جا مانده به قبیله ای در آمازون به نام «کایاپو» مربوط می شود که در آن مجسمه هایی وجود دارد که افراد لباس های فضانوردان را بر تن دارند و همچنین بومیان در مراسم شان از نوعی پوشش استفاده می کنند که آن ها را شبیه یک فضانورد می کند. این قبیله هر سال مراسمی برای ورود موجودی افسانه ای به نام «بپ کوروروتی» یا کسی که از کیهان می آید، برپا می کنند.

ماجرای موجودات مرموز شبیه آدم فضایی ها در آمازون + تصاویر

بزرگان این قبیله از موجودی عجیب و غریب از محدوده کوه های «پوکاتوتی» صحبت می کنند که در ابتدا ترس زیادی در میان مردم قبیله ایجاد کرده، اما به تدریج ارتباط مسالمت آمیزی برقرار می شود و بومیان خیلی زود به دلیل پوست سفید، زیبایی ظاهر و روحیه سخاوتمندش به آن وابسته می شوند.

به گفته رهبران این قبیله این موجود عجیب مهارت های قابل توجه و بارزی را به مردم آموزش می دهد و نحوه استفاده از اسلحه های آن زمان را از بومیان فرا می گیرد، هوش و ذکاوت هیچ یک از بومیان به این موجود نمی رسید و وی تنها با لمس کردن حیوانات جنگل، باعث تلف شدن آن ها می شد. تا این که یک روز «بپ کوروروتی» دچار یک جنون آنی می شود و با فریاد از همه می خواهد به او نزدیک نشوند و از رفتن او ممانعت نکنند.

ماجرای موجودات مرموز شبیه آدم فضایی ها در آمازون + تصاویر


این موجود بومیان را ترک می کند و به دامنه کوهی پناه می برد و بعد از چند لحظه با صدای غرشی مهیب همراه با یک انفجار بزرگ که تمام منطقه را همچون زمین لرزه ای شدید، تکان می دهد و درختان را از ریشه درمی آورد، در میان ابری از دود و آتش از نظر ها ناپدید می شود. گفته می شود بعد از رفتن او تمام حیوانات و درختان جنگل تخریب یا غیب می شوند و مدت ها قبایل هیچ چیز برای شکار و رفع گرسنگی نداشتند و دچار قحطی می شوند.

یک نژادشناس به نام «جائو امریکو پرت» که گفت وگویی با رهبران این قبیله در سال ۱۹۵۲ داشته است مدعی می شود تمام ویژگی ها و توصیفاتی که آن ها از این موجود اسرارآمیز داشتند کاملا با فضانوردان و موشک های فضایی شباهت دارد. با وجود همه این ادعا ها علم وجود چنین موجوداتی را که در گذشته های دور به زمین آمده اند رد می کند و آن ها را صرفا افسانه هایی می داند که به صورت تصادفی با مسائل مدرن امروزی همخوانی پیدا کرده اند.

ماجرای موجودات مرموز شبیه آدم فضایی ها در آمازون + تصاویر
همرسانی نوشتار: