فروش گلکسی اس 9 آغاز شد؛ خریداران جلوی فروشگاه‌های سامسونگ صف کشیدند

سامسونگ فروش گلکسی اس 9 و اس 9 ‍پلاس را از امروز با برگزاری مراسم فرش آبی آغاز کرد.

  1. ۱ سال قبل
فروش گلکسی اس 9 آغاز شد؛ خریداران جلوی فروشگاه‌های سامسونگ صف کشیدند
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

فروش گوشی‌های گلکسی S9 و S9 پلاس از امروز صبح در فروشگاه‌های منتخب سامسونگ آغاز شده است. البته فروش این گوشی با برگزاری مراسم خاصی با عنوان فرش آبی انجام می‌شود. بر این اساس سامسونگ شرایط ویژه‌ای را برای کسانی که جزو نخستین خریداران گوشی گلکسی S9 و S9 پلاس هستند در نظر گرفته است؛ افرادی که از صبح روز چهارشنبه برای خرید این گوشی در فروشگاه‌های اعلام شده حاضر شوند بر اساس قرعه کشی می‌توانند از تخفیف ویژه‌ برای خرید این گوشی‌ها برخوردار شوند.

بازار چارسو-سامسونگ- گلکسی اس ۹

سامسونگ از میان ۵۰۰ نفر اولی که امروز در ۴ شهر و مراکز خرید اعلام شده حاضر شوند قرعه کشی برگزار کرده و از میان این افراد به اولین خریداران گلکسی S9 و S9+ از ۳ تا ۱۰ میلیون ریال تخفیف خرید گوشی اهدا می‌شود.

بازار موبایل- چارسو

طبق مه‌ریزی‌های انجام شده مراسم فرش آبی در فروشگاه بزرگ چارسو و مایکروتل پلاس (بازار موبایل) صبح امروز در تهران و پس از آن در فروشگاه مگا مال تهران، مایکروتل پلاس کرج، لاله پارک تبریز، خانه موبایل مشهد و فروشگاه مرکزی اصفهان در ساعت ۱۸ بعد از ظهر برگزار می‌شود. در این مراسم بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ نفر اول صف در هر فروشگاه قرعه‌کشی صورت می‌گیرد و در مجموع به بیش از ۲۰۰ نفر تخفیف‌های ۱۰، ۷ ، ۵ و ۳ میلیون ریالی خرید گلکسی S9 و S9+ارایه می‌شود.