سامسونگ از خریداران پرچمدار پشتیبانی ویژه می کند

سامسونگ به کاربرانی که تا پایان بهار ۹۷ گلکسی های اس ۹ و اس ۹ پلاس را خریداری کنند، در قالب بسته پشتیبانی ویژه (VIP Service)، خدمات ارزشمندی را در یک بازه ی زمانی مشخص ارائه می کند.

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
سامسونگ از خریداران پرچمدار پشتیبانی ویژه می‌کند
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سامسونگ در واپسین روزهای سال ۹۶ و همزمان با برگزاری کنگره ی جهانی موبایل بارسلونا، جدیدترین گوشی های پرچمدار خود را در دو مدل Galaxy S۹ و Galaxy S۹ Plus به بازار ایران وارد کرد. از جمله ی ویژگی های این گوشی های هوشمند باید به وجود دیافراگم دوگانه اشاره کرد. قابلیتی که دوربین آن را شبیه چشم انسان در برابر میزان نور محیط حساس می کند.

همچنین به کمک قابلیت هایی همچون فیلمبرداری فوق آهسته با ۹۶۰ فریم در ثانیه، ساخت ایموجی های شخصی واقیعت افزوده و اسپیکرهای قدرتمند AKG، گلکسی اس ۹ به محصولی کاربردی و نوآورانه در دنیای گوشی های هوشمند تبدیل شده است.

کاربرانی که مشمول سرویس VIP گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس می شوند، می توانند از خدمات مربوط به پشتیبانی ویژه صفحه نمایش و سرویس اکسپرس استفاده کنند. برای فعال کردن سرویس VIP می بایست پس از روشن کردن گوشی، کد IMEI گوشی را به شماره پیامک ۳۰۰۰۴۲۱۳۲ ارسال کنید. پس از آن کد تایید برای کاربران ارسال خواهد شد.

سرویس پشتیبانی ویژه گلکسی اس 9

پشتیبانی ویژه صفحه نمایش

آسیب دیدن و شکستن صفحه نمایش گوشی برای برخی از کاربران به معنای خداحافظی با گوشی و خرید یک دستگاه تلفن همراه جدید است. این اتفاق ناخوشایند برای کاربران گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس نخواهد افتاد؛ چرا که با فعال کردن بسته پشتیبانی ویژه می توان تنها با پرداخت ۲۰۰ هزار تومان قطعه آسیب دیده را تعویض کرد.

این سرویس برای یکبار و تا پایان سال ۹۷ قابل استفاده است و تنها شامل گوشی هایی می شود که دارای ضمانت نامه معتبر سامسونگ هستند. براین اساس گوشی هایی که تا پایان بهار ۹۷ خریداری شوند و سرویس VIP آنها فعال شود می توانند از پشتیبانی ویژه صفحه نمایش برخوردار شوند.

سرویس اکسپرس

سامسونگ برای خریدارانی که گلکسی های اس ۹ و اس ۹ پلاس آن ها نیاز به تعمیر دارد، طرحی را پیش بینی کرده تا کاربران در سریع ترین زمان و بدون پرداخت هزینه حمل ونقل، گوشی را تعمیر و مجددا دریافت کنند. این طرح برای ساکنان ۴ شهر بزرگ تهران، تبریز، مشهد و اصفهان اجرا می شود. در سرویس اکسپرس کاربران بدون اینکه نیاز باشد به مکان خاصی مراجعه کنند و هزینه ای را بپردازند گوشی را تحویل داده و در زمانی سریع دریافت می کنند. در این سرویس تنها هزینه مربوط به تعمیر گوشی از کاربران دریافت می شود.

استفاده از خدمات بسته پشتیبانی ویژه سامسونگ منوط به داشتن ضمانت نامه معتبر و فعال کردن سرویس VIP است که با ارسال کد IMEI گوشی به شماره پیامک ۳۰۰۰۴۲۱۳۲ انجام می شود.

همرسانی نوشتار: