Amazon و Best Buy برای عرضه ی تلویزیون های هوشمند همکاری می کنند

Amazon و Best Buy در حال همکاری برای عرضه ی موج جدیدی از تلویزیون های هوشمند مجهز به Fire TV می باشند.

  1. یکشنبه ۲ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۱۸:۳۷ (۲ سال،۱ ماه قبل)
Amazon و Best Buy برای عرضه‌ی تلویزیون‌های هوشمند همکاری می‌کنند
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

این تلویزیون ها به طور انحصاری و تنها در فروشگاه ها و وبسایت Best Buy و همچنین به واسطه ی وبسایت Amazon و از طرف Best Buy به فروش خواهند رسید. این اولین بار است که این دو فروشنده ی بزرگ به این شیوه ی مستقیم با یکدیگر همکاری می کنند.

این همکاری چندین ساله از تابستان امسال و با یک تلویزیون Toshiba آغاز خواهد شد. همچنین Best Buy قصد دارد در آینده بیش از ده مدل تلویزیون (در مدل های ۴K و HD معمولی موجود) از شرکت های Insignia و Toshiba که مجهز به Fire TV شده اند را به فروش برساند.

علاوه بر در دسترس بودن ویژگی های استاندارد Fire TV مانند کنترل صوتی Alexa و سرویس های استریم معمول، کاربران قادر خواهند بود با متصل کردن یک آنتن شبکه های تلویزیونی را نیز مشاهده نمایند. همچنین خریداران می توانند از الکسا برای کارهایی مثل عوض کردن شبکه ها نیز استفاده کنند که ویژگی خوشایندی می باشد.

هنوز اطلاعات زیادی به جز سخت افزارهای مورد استفاده و قیمت تلویزیون های جدید منتشر نشده است، اما با در نظر گرفتن طرفین این همکاری و تلویزیون های مجهز به Fire TV که قبلا عرضه شده اند، می توان انتظار داشت که این دو شرکت زیادتر بر روی قسمت مقرون به صرفه تر بازار تلویزیون های هوشمند متمرکز شوند. به عبارت دیگر احتمالا باید برای عرضه ی یک تلویزیون ۷۵ اینچی ۴K HDR OLED به همراه یک Fire TV تعبیه شده در آن، مدت زمان زیادتری منتظر بمانیم.