فیت‎بیت از برنامه‎های سلامتی جدید برای ساعت‎های هوشمند مدل ‎Ionic و Versa رونمایی کرد

Fitbit برای موفقیت در بازار ساعت های هوشمند سخت تلاش می کند و اولین گامش به سوی این هدف، بهبود پلت فرم نرم افزاری آن است.

  1. سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۱۷:۰۷ (۲ سال قبل)
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سیستم عامل فیت بیت به طور پیش فرض بر روی آخرین ساعت های هوشمند این شرکت، Ionic و Versa نصب شده است، اما از آنجایی که یک پلتفرم تازه راه اندازی شده است، نیاز به کار زیادی دارد.

سیستم عامل اخیر فیت بیت از برنامه های سلامت و حالت های مختلف ساعت پشتیبانی می کند که با استفاده از کیت توسعه نرم افزار اختصاصی (SDK) ساخته شده است. فیت بیت در بیانیه رسمی خود می گوید: این برنامه ها و اشکال مختلف ساعت باید گزینه های جدیدی در اختیار کاربران ساعت هوشمند فیت بیت برای بهبود سلامتی و کمک به بیماری هایی مانند دیابت و برخی از انواع سرطان، قرار دهد.

ساعت های هوشمند یک پلتفرم قدرتمند برای ارائه ابزارهای سلامتی مهم است که به کاربران کمک می کند تا شرایط راحت تری را نسبت به گذشته داشته باشند. با استفاده از این برنامه ها و اشکال مختلف ساعت، ما همچنان به وعده خود برای نگه داری اطلاعات مهم سلامتی در مچ دست، اطمینان داریم.

در میان برنامه های سلامت جدید که برای همه صاحبان Ionic و Versa در دسترس خواهد بود، فیت بیت به برنامه های Dexcom، Diplomat Pharmacy ، Fitabase، Go۳۶۵ توسط Humana، Limeade، One Drop، Sickweather و Walgreens اشاره کرد.