تحول صنعت خرده فروشی به کمک محاسبات شناختی

محاسبات شناختی در حال بازتولید صنعت خرده فروشی در سراسر جهان است ، پس در آینده ای نزدیک فرصت های بیشتری هم به سبب کسب بینش در محاسبات شناختی در صنعت خرده فروشی پدید می آید.

  1. سه شنبه ۱ بهمن ۹۸ ساعت ۱۶:۳۸ (۸ ماه،۱ هفته قبل)
محاسبات شناختی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

طبق یک تحقیق 91 درصد از مدیران صنعت خرده فروشی که با محاسبات شناختی آشنا هستند معتقدند که این امر نقش مهمی در پیشبرد اهداف آنها در کسب و کارشان خواهد داشت. پیش بینی می شود محاسبات شناختی که این روزها ورد زبان همه مدیران کسب و کار شده، تاثیر بسزایی در آینده صنعت خرده فروشی خواهد داشت. 

از آنجا که این فناوری به طور فزاینده ای در مدل های خرده فروشی ادغام شده است، انتظارات مشتری را نیز همزمان با این ادغام و پیشرفت های صورت پذیرفته بالا برده است. ارائه تجربه ی امنی چنل (omnichannel) در حال حاضر فقط یک حداقل قابلیت اساسی برای خرده فروشان است. خرده فروشانی که واقعاً می خواهند از رقبایشان متمایز شوند ، باید از فناوری های دیجیتال به همراه محاسبات شناختی برای ارائه یک تجربه کاربری شخصی سازی شده تر استفاده کنند.

در این شرایط ، خرده فروشان باید به سرعت خودشان را با فناوری هایی را هماهنگ کنند که به آنها کمک می کند تا از داده های موجود خود نهایت استفاده را ببرند و اینجاست که سیستم های مبتنی بر محاسبات شناختی چاره ساز خواهند بود.