ارسال پیامک از طریق دکل های مخابراتی bts

 1. چهارشنبه ۱۵ تیر ۱ ساعت ۲۳:۱۰ (۲ سال قبل)

در این مقاله می ‌خواهیم شما را با ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی bts آشنا کنیم، در بهترین پنل پیامک برای این منظور ابتدا باید تعریف مختصری از پنل‌ های پیامکی انبوه داشته باشیم تا با مفهوم پنل پیامکی انبوه تبلیغاتی آشنا شده و نحوه ی استفاده از آن را بدانیم.

باید بدانید که پنل پیامکی انبوه تبلیغاتی یک روش بسیار آسان و در عین حال کارآمد. در پنل نمایندگی پنل پیامک برای ارسال پیامک‌ های تبلیغاتی به افراد در دسته بندی‌ های مختلف از لحاظ رده ی سنی، موقعیت مکانی و … می ‌باشد.

که هر کدام کاربرد متفاوتی دارند و علاوه بر این که ارسال پیامک را هدفمند می ‌سازند، باعث صرفه جویی در هزینه‌ های تبلیغاتی نیز می ‌شوند.

حال بهتر است در رابطه با ارسال پیامک از طریق دکل های مخابراتی BTS بیشتر بدانیم، ارسال از طریق دکل مخابراتی نیز در واقع یک ارسال هدفمند برای پیامک‌ های تبلیغاتی می ‌باشد، ارسال به این روش از طریق دکل‌ های مخابراتی ایرانسل صورت می ‌گیرد و به خطوط ایرانسل نیز ارسال می ‌شود.

نحوه ی کار بدین شکل است که خطوط ایرانسل فعالی که در دو هفته ی اخیر از دکل مخابراتی BTS منطقه ی مورد نظر استفاده کرده اند شناسایی شده و برای آن‌ ها پیام تبلیغاتی مورد نظر شما ارسال می ‌گردد، معمولا این شماره ها هر هفته به روز رسانی خواهند شد.

با چند مثال ساده مفهوم را بهتر متوجه خواهید شد.

به عنوان مثال اگر در منطقه ای به بیزینس مشغول هستید که با مسافران و تروریست‌ ها سر و کار دارید و خدمات شما قابل عرضه به آن‌ ها می ‌باشد، حتما با ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی بیشترین بازدهی را خواهید داشت، در نظر بگیرید که شما صاحب یک هتل یا رستوران در حوالی حرم مطهر امام رضا در شهر مشهد هستید، با ارسال یک پیام خوش ‌آمد گویی و معرفی خود می ‌توانید تبلیغات صحیح و بازار هدف خوبی داشته باشید که بازدهی بالایی نیز دارد.

کافیست از یک دکل مخابراتی در محدوده ی حرم پیامک انبوه خود را ارسال نموده و آن را به دست مشتریان برسانید.

و یا به عنوان مثال دوم تصور کنید که شما مدیر یک خوابگاه دانشجویی و یا صاحب مغازه ی کتاب ‌فروشی در نزدیکی دانشگاه شریف تهران هستید و برای این که کسب و کار خود را معرفی نمایید، نیاز به تبلیغات دارید، در این صورت آیا بهتر نیست از تبلیغات به وسیله ی دکل مخابراتی می ‌توان خود را معرفی کرد؟

کافیست از دکل نزدیک دانشگاه کمک گرفته و تبلیغات خود را به جامعه ی هدف برسانید.

از آن جا که طبق آمار صاحبان خطوط ایرانسل معمولا جوانانی در رده ی سنی ۱۶ تا ۳۵ سال هستند این تبلیغات برای شما فوق ‌العاده کارآمد خواهد بود.

بهتر است بدانید هنگامی که از یک دکل مخابراتی bts پیامک ارسال می ‌کنید این پیامک تبلیغاتی تنها قادر است که شعاع بین ۲۰ تا ۶۰ کیلومتر را پوشش دهد که لازم به ذکر است این محدوده ی پوشش در کلان شهر ها که ساختمان های بلند زیادی دارند تا حدودی این شعاع کاهش پیدا خواهد کرد.

در این روش پیامک شما به دست کسانی خواهد رسید که در طی بیست و چهار ساعت گذشته از این دکل مخابراتی استفاده نموده اند.

برای درخواست ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی BTS در ابتدای امر باید تعداد پیامکی را که برای ارسال مد نظر شماست تعیین نمایید، لازم به ذکر است که این پیامک‌ ها نباید کمتر از ۵۰ هزار پیامک باشد، پس از این که تعداد پیامک مد نظر شما تعیین شد، باید فرم درخواست ارسال را به صورت کامل و با دقت تکمیل نمایید و آن را برای شرکت مخابراتی ایرانسل ارسال کنید، در صورت تایید درخواست شما ارسال صورت خواهد گرفت.

باید دقت کنید که ثبت درخواست ارسال پیامک در هر روز تنها تا قبل از ساعت ۱۴ صورت می گیرد و بعد از این ساعت درخواست‌ های ارسالی به روز بعد موکول خواهد شد.

ارسال پیامک با دکل بی تی اس

شما می ‌توانید روز ارسال پیامک و ساعتی را که می ‌خواهید پیامک تبلیغاتی شما به جامعه ی هدف برسد را خودتان تعیین نمایید.

محدودیت هایی که ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی BTS دارد به شرح زیر است

 • ارسال پیامک از طریق دکل های ایرانسل و تنها برای کاربران شماره های ایرانسل می ‌باشد.

 • در این نوع از پیامک تبلیغاتی حداقل ارسال می ‌تواند ۵۰ هزار گیرنده باشد.

 • گاهی ممکن است پیامک‌ ها با تاخیر چند ساعت توسط اپراتور انجام شود و دیرتر به دست جامعه ی هدف شما برسد

 • ارسال‌ هایی که بعد از ساعت یازده صبح روز چهارشنبه فرستاده می ‌شود، در هفته ی آینده انجام می گردد.

 • این نوع از ارسال پیامک تبلیغاتی با پیش شماره 9000 اپراتور ایرانسل انجام می گیرد.

 • دقت کنید که تا حد امکان از حروف و اعداد در پیامک خود استفاده کنید و از کاراکتر هایی مثل \/.;'”*^ و… استفاده ننمایید.

 • ارسال از دکل های مخابراتی BTS تا شعاع 4 کیلومتری از نزدیک ترین دکل BTS ایرانسل به منطقه ای که شما انتخاب کرده اید می باشد.

 • دقت کنید در ارسال به مناطقی با جغرافیای کوچک تر، امکان دارد پیامک ها به مناطق نزدیک که از لحاظ همپوشانی در منطقه قرار دارد ارسال گردد.

 • همان طور که پیش تر نیز اشاره گردید کاربران خطوط ایرانسل بیشتر در رده ی سنی نوجوانان و جوانان قرار دارند، بنابراین از پیامی که مناسب با این رده ی سنی نیست و عدم جذابیت خاص برای این سن دارد جدا خودداری فرمایید.

 • یکی از مشکلاتی که از نظر کاربران بسیار مهم است نداشتن پیامی حاکی از آن است که پیامک شما به دست کاربر رسیده یا خیر، به عبارت دیگر این نوع از ارسال گزارش دلیوری ندارد.

 • شماره تلفن‌ های هر دکل به صورت متوسط طی یک هفته تغییر کرده و به روز می ‌شود.

 • در روز های آخر هفته که شامل پنجشنبه و جمعه می ‌شود پیامک تبلیغاتی ارسال نخواهد شد.

همان طور که پیش تر نیز توضیح دادیم تا به امروز امکان ارسال این نوع پیامک فقط از طریق دکل‌ های مخابراتی شرکت ایرانسل انجام می ‌شود و دیگر اپراتور ها قادر به ارسال این نوع از پیامک تبلیغاتی نمی ‌باشند، این محدودیت باعث می ‌شود جامعه ی هدف تا حدودی کوچک تر شده و همه ی اقشار جامعه را در بر‌نگیرد، با این حال باز در خیلی از موارد خاص که چند نمونه را به عنوان مثال در مقاله پیش رو ذکر کردیم، در واقع یکی از موثر ترین روش‌ هایی ارسال پیامک تبلیغاتی می ‌باشد.

ارسال پیامک دکل بی تی اس

جمع بندی نهایی درباره ی مقاله ی ارسال پیامک از طریق دکل های مخابراتی bts

در این مقاله شما را با ارسال پیامک از طریق دکل های مخابراتی bts آشنا کردیم و چند نمونه از مزایا و معایب آن را برشمردیم.

به طور کلی باید اظهار داشت که یکی از بهترین امکانات در این حوزه را پنل پیامکی "مدیر پیامک" است.

در پایان از این که تا انتهای مقاله‌ ی ارسال پیامک از طریق دکل های مخابراتی bts با ما همراهی کردید از شما بی نهایت ممنونیم و سپاس گزار هستیم و امید بر آن است که توانسته باشیم شما را تا حدودی با ارسال پیامک از طریق دکل های مخابراتی bts آشنا کنیم تا در صورت نیاز از این سرویس بهره مند شوید برای دریافت وبسرویس پنل پیامکی انجا را بررسی نمایید.

در صورت تمایل برای خرید و ثبت نام خرید پنل پیامک از مدیر پیامک وب سایت modirpayamak.com مراجعه نمایید و از کد تخفیف ۳۰ درصدی repor30off استفاده نمایید.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...