چاپ سولیت چیست؟

  1. پنجشنبه ۱۸ خرداد ۲ ساعت ۱۴:۳۳ (۸ ماه،۲ هفته قبل)

چاپ سولیت از متریالی به نام سولیت ساخته شده است و دلیل نام ‌گذاری آن هم همین موضوع است. چاپ سولیت یک نوع پی وی سی بوده که به دلیل کیفیت و شفافیت بالایی که دارد، تصویر را بسیار عالی نشان می‌دهد و تصویری با کیفیت بالا به شما ارائه خواهد داد.

تاریخچه چاپ سولیت

پس از تحول صنعت چاپ در نیمه دوم قرون وسطی و انقلاب صنعتی، تبلیغات یکی از موضوعات مهم جهان تبدیل شد و نیاز به متریالی مانند تصاویر و بنر‌ها و مجلات احساس می‌شد. در همین موقع بود که چاپ سولیت توانست نیاز گسترده افراد به این متریال را پوشش دهد و تاثیر عظیمی بر صنعت چاپ داشته باشد.

یکی از دلایل محبوبیت بسیار زیاد این چاپگر کیفیت بالا و دوام بسیار زیاد آن است که در تمامی شرایط آب و هوایی دوام‌ خود را حفظ می‌کند و حتی در رطوبت بالا نیز می‌تواند کارکرد خوبی داشته باشد. چاپ سولیت قابلیت شستشو دارد و می‌توان به دفعات زیاد این محصول را شست و به صورت مجدد از آن استفاده کرد.

مزایای چاپ سولیت

چاپ سولیت از دو نوع روی طوسی و سفید برخوردار است و تفاوت این دو روی به دلیل شیوه عبور نور از صفحات سولیت است و عبور نور از پشت و یا روی سولیت اتفاق می‌افتد. مقاومت بالای چاپ سولیت در برابر انواع آب و هوا باعث کاربردی شدن بسیار این محصول برای چاپ انواع تبلیغات‌ها بر روی آن شده و می‌تواند یک محصول عالی به عنوان بنر‌های تبلیغاتی محسوب شود. همچنین در کنار بنر‌های تبلیغاتی، چاپ سولیت‌ها می‌توانند زیبایی شهر را دو چندان نمایند.

در فضاهای سر پوشیده نیز می‌توان از چاپ سولیت استفاده کرد و در نمایشگاه‌ها از این جنس محصول در پوستر‌ها و تصاویر استند‌های گالری استفاده می‌شود. به طور کلی چاپ سولیت کاربرد‌های مختلفی دارد و می‌توان نیازهای بسیار زیادی را تامین‌ کند.

متریال چاپ سولیت به دلیل مزایای زیادش مورد استفاده بسیار زیادی در صنایع مختلف قرار می‌گیرد و ثابت ماندن رنگ در این‌ متریال برای مدت زمان بسیار زیاد، موجب کارایی بهتر آن شده است.

هنگامی که طرح و نقشی بر روی سولیت چاپ می‌شود، نقش مذکور تا مدتی زیاد بدون هیچ گونه تغییر و تحولی باقی می‌ماند. حتی اگر شرایط جوی نا مساعد شود و متریال با برف و باران مواجه شود هم این نقش و طرح بر روی سولیت باقی می‌ماند.

به طور کلی دوام و عمر بالای این محصول باعث شهرت و محبوبیت آن شده است.

در چاپ سولیت شما می‌توانید از هر طرح و نقشی استفاده کنید و هیچ محدودیتی در انتخاب نقش و تصویر وجود ندارد و می‌توان هر تصویری را بر روی آن چاپ کرد.

چرا چاپ سولیت انتخاب خوبی است؟

در کنار تمام مزایا، قیمت مناسب و مقرون به صرفه نیز در چاپ سولیت‌ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است و هزینه چاپ سولیت‌ها متناسب با هر بودجه‌ای است. مصرف کننده نیاز به پرداخت هزینه‌های بسیار زیاد برای نگه داری و خرید چاپ سولیت ندارد و می‌تواند با کمترین میزان هزینه چاپ سولیت را خریده و آن را حفظ نماید.

چاپ سولیت نسبت به دیگر پرینتر‌ها بهتر و مطلوب تر است و می‌تواند با کیفیت بسیار بیشتری عکس مورد نظرتان را چاپ کند.

اگر قصد استفاده از چاپ سولیت را دارید، بهتر است یک دستگاه چاپ سولیت مقاوم و با کیفیت را به کار ببرید تا شاهد شفافیت بسیار بیشتر در تصاویر چاپ شده باشید.

نام متداول دستگاه چاپ سولیت اکو سالونت است که موجب ده برابر شدن کیفیت بنرها و تصاویر خواهد شد. شما با استفاده از چاپ سولیت می‌توانید در حین پرداخت قیمت بسیار پایین، رزولوشن و کیفیت بسیار بالایی را شاهد باشید و از شفافیت بالای بنر‌ها بهره مند شوید.

چاپ سولیت در تیم گرافیک

به طور کلی چاپ سولیت تاثیر بسیار زیادی بر صنعت چاپ گذاشته است و هر فردی می‌تواند از این محصول نهایت بهره را ببرد و نیاز خود را تامین نماید. برای طراحی و چاپ سولیت، می‌توانید به سایت تیم گرافیک مراجعه نمایید. در این مجموعه می‌توانید انواع چاپ سولیت را به دست تیمی متخصص و حرفه‌ای بسپارید تا بهترین نمونه را برای شما تولید و عرضه نماید.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...