وای فای رایگان در تفلیس

دنیای مدرن امروزی بدون وجود فناوری و راه های ارتباطی جدید بسیار دشوار و برای برخی واقعا غیر ممکن است.

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
وای فای رایگان در تفلیس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

در تفلیس چگونه به وای فای متصل شوید؟

یکی از راه های کاربردی وصل شدن به اینترنت، استفاده از وای فای، شبکه بی سیم است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. حال در طول تعطیلات و یا مسافرت به گرجستان آن هم سفر به تفلیس باید بدانید که چگونه به وای فای متصل شوید.


تفلیس به فکر رفاه مسافران

در سال ۲۰۱۲، برای اولین بار نخستین شبکه اینترنت بی سیم شهری در مرکز گرجستان، یعنی تفلیس اه اندازی شد. البته این ایده ابتدا با هدف توسعه گردشگری در کشور و جذب زیادتر مسافران ارائه شد. در حال حاضر در مرکز تفلیس وای فای رایگان برای اتصال راحت مسافران در دسترس است. گردشگران می توانند بدون پرداخت یا متحمل شده هزینه ای به راحتی از اینترنت استفاده کنند. شما می توانید به راحتی در خیابان های دنج تفلیس قدم بزنید، از مناظر زیبا بازدید کنید، لذت ببرید و عکس بیاندازید و همان لحظه با دوستان خد در صفحات اجتماعی به اشتراک بگذارید.


اینترنت در حمل و نقل عمومی

گرجستان برنامه دارد تا شبکه بی سیم شهری را در کل تفلیس حتی در وسایل حمل و نقل عمومی هم گسترش دهد. در برخی از اتوبوس ها و مینی بوس ها اینترنت رایگان بی سیم در دسترس است. البته وسایل حمل و نقل عمومی که دارای اینترنت هستند را می توانید با برچسب روی آنها متوجه شوید. به زودی وسایل نقلیه عمومی زیادتری به این تکنولوژی مجهز می شوند.


وای فای رایگان در تفلیس

اینترنت بی سیم در کافه ها، رستوران ها و هتل ها

امروزه بسیار عجیب یا حتی می توان گفت غیر ممکن است که کافه یا رستورانی مجهز به وای فای نباشند. در تفلیس نیز کافه و رستوران های فراوانی وجود دارد که اینترنت رایگان به مسافران ارائه می دهند. شما هم می توانید غذا های خوشمزه بخورید و هم شبکه های اجتماعی را چک کنید، فقط کافیست رمز وای فای را از پیشخدمت بپرسید. علاوه بر این نه تنها در هتل های ۵ ستاره، بلکه در هتل های ۳ ستاره و خوابگاه ها نیز اینترنت رایگان در دسترس است.


وای فای رایگان در تفلیس

مراکز خرید

در تفلیس مراکز خرید بزرگ فراوانی وجود دارد که هم می توانید خریدهای خود از مارک های معتبر جهانی را انجام دهید و هم به راحتی اتصال خود را حفظ کنید زیرا در این مراکز هم اینترنت رایگان در دسترس است.


مترجم: سحر مردانهمنبع: mygeotrip.com