چگونه با دوستان سفر خوبی داشته باشیم؟

سفر با دوستان همیشه لذت بخش تر از سفر با خانواده است. همه ما این نوع مسافرت را تجربه کرده ایم و می دانیم که با توجه به همه لذتی که این سفر دارد، گاهی اوقات اختلاف نظر و سلیقه ها موجب ناراحتی و دلخوری می شود. حال چگونه می توان با دوستان سفر خوبی را پشت سر گذاشت و همانطور دوست ماند؟

  1. سه شنبه ۱۶ بهمن ۹۷ ساعت ۲۲:۵۴ (۶ ماه،۱ هفته قبل)
چگونه با دوستان سفر خوبی داشته باشیم؟
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به دانش و تجربه احترام بگذارید

اگر یکی از افراد نسبت به مقصد اطلاعات بیشتری داشته باشید پس صلاحیت و جایگاه رهبری با اوست. اصلا ممکن است مقصد خانه آن باشد و این کسب این جایگاه کاملا درست باشد. او دوست دارد در مورد مقصد راهنمایی های مفیدی در اختیار شما بگذارد و مشتاقانه رفتار می کند. در این شرایط بهتر است به نظرات دلسوزانه او احترام بگذارید و همراهش شوید.


تعادل و تنوع در برنامه ریزی سفر داشته باشید

ممکن است شما به بازدید از مکان های تاریخی علاقه مند باشید و فرد دیگر به بازدید از مکان های مدرن و فرهنگی اشتیاق نشان دهد. نمی توانید در این قسمت راه خود را نشان دهید. بهتر است در تعیین اولویت ها تعادل برقرار کرده و اگر از یک مکان تاریخی بازدید می کنید، بلافاصله در برنامه بعدی خود بازدید از مکان فرهنگی را بگنجانید.


انعطاف پذیری در سفر

در طول سفر تعامل داشته و انعطاف پذیر باشید

قطعا با یک دوست راحت تر می توانید نظرات خود را رد و بدل کنید تا پدر و مادر. مثلا با دوستتان سر مکانی که می خواهید غذا بخورید، می توانید تبادل نظر داشته باشید، اما در سفر های خانوادگی شما معمولا تابع نظر بزرگ تر ها هستید. پس بهتر از با یکدیگر کنار بیابید و تعامل داشته باشید تا سفر بهتری را تجربه کنید.


خرید در سفر

خرید را فراموش نکنید

خرید کردن بهترین قسمت هر سفری است، اما بعضی از افراد واقعا به این کار علاقه ای ندارند. در مقابل رفتن به خرید برای بسیاری از افراد لذت بخش ترین کار است. به دلیل علاقه ای که به خرید ندارید نمی توانید آن را از برنامه سفرتان حذف کنید.


چگونه با دوستان سفر خوبی داشته باشیم؟

دقت در مدیریت هزینه های سفر و رعایت عدالت در گروه

این سفر هزینه ای خواهد داشت که باید به طور مساوی بین طرفین سفر تقسیم شود. قبل از سفر در این مورد حتما با همراهان خود صحبت کنید و به یک توافق کلی برسید. بهتر است در ابتدا مبلغی کنار گذاشته شود و یک نفر مسئول پرداخت هزینه ها باشد. هزینه ها به طور کامل نوشته شده و در انتها باز رسیدگی شود.


مترجم: سحر مردانهمنبع: zafigo.com