راههای مراقبت از پوست در طول سفر هوایی

۱. این وسایل را همراه داشته باشیدمرطوب کننده UV و سرم، محصولاتی هستند که هنگام پرواز حتما باید در اختیار داشته باشید.

  1. چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۱:۴۴ (۱ سال،۱ ماه قبل)
وسایلی برای حفظ پوست
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

حتما باید دقت داشته باشید که این وسایل را در چمدان قرار ندهید که هنگام پرواز به آن دسترسی نداشته باشید. محصولات این چنینی که برای جلوگیری از پوستی خشک از آن استفاده می کنید را باید در کیف دستی و نزد خود نگه دارید.

۲. تغذیه پوست با سرماز آنجایی که در کابین هوا رطوبت و فشار پایین است و خشکی را می توان حس کرد، رطوبت اپیدرم (لایه ی بالایی پوست) از بین می رود. این مسئله منجر به خشکی و خستگی پوست می شود. همانطور که گفتیم برای کمک به پوست، باید به طور مرتب، آنرا مرطوب نگه دارید. می توانید با استفاده از یک سرم، عملیات آبرسانی به پوست را به خوبی انجام دهید.

تغذیه پوست با سرم

۳. استفاده از کرم ضدآفتاباین محصول جزء محصولات ضروری است که امروزه در شرایط شهری نیز مورد استفاده قرار می دهید. اما هنگام پرواز، به دلیل ارتفاع از سطح دریا، استفاده از آن ضروری می شود. شدت اشعه UV در هواپیما، دو برابر زمین است. پنجره های هواپیما فیلتر شده است، اما شما همچنان باید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. با این حال استفاده از کرم مرطوب کننده برای پوست های مسن، مناسب تر است.

استفاده از کرم ضدآفتاب

۴. صندلی در کنار راهرو درخواست کنیدممکن است سر و صدا و رفت و آمد مسافران در راهرو موجب اذیت شما شود. اما می توانید با استفاده از هدفون سر و صدا را تحت کنترل در آورید، در عوض از تابش نور خورشید در امان بمانید. همچنین اگر پرواز شما طولانی باشد، باید دقت داشته باشید که با فراهم آوردن شرایط مناسب، استراحت خوبی داشته باشید، زیرا بی خوابی و خستگی نیز منجر به خشکی و پیری زودرس پوست می شود.

صندلی در کنار راهرو درخواست کنید

مترجم:سحر مردانه

منبع: www.thestatesman.com