چه دارو هایی در سفر همراه داشته باشیم؟

چه دارو هایی در سفر همراه داشته باشیم؟ استفاده از قرص خواب آور در پرواز هایی با مسافت طولانی برای برخی مسافران یک نیاز است.

  1. دوشنبه ۶ خرداد ۹۸ ساعت ۱۳:۵۷ (۱ سال،۳ ماه قبل)
بیماری حرکتی در سفر
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

وجود برخی از دارو ها در کیف مسافران نشان دهنده ی دانش و تجربه آنهاست. البته همراه داشتن دارو هایی که به طور معمول استفاده می کنید یک ضرورت است. این را هم به یاد داشته باشید که هر دارو دارای عوارض جانبی بالقوه است. مصرف هر نوع دارو می تواند پیامد های جدی برای کودکان، زنان باردارو یا افراد مبتلا به آلرژی داشته باشد. پس بهتر است قبل از مصرف با دکتر مشورت کنید. دارو برای بیماری های حرکتیمعمولا مسافت های طولانی و مدت زیاد نشستن روی صندلی باعث لخته شدن خون در ساق پا می شود. پس هراز چندگاهی به بهانه ی دستشویی رفتن از جای خود بلند شوید و در این هنگام دست و پای خود را بکشید.کسانی که سابقه ی بیماری های قلبی، سرطان فعال و ... دارند بیشتر در معرض این مشکل هستند و باید مراقب باشند. داروی خواب آور برای پروازهای طولانیخوابیدن در هواپیما یک چالش درست است. برای در امان ماندن از سروصدای کابین و صندلی های تنگ بهترین راه خوابیدن است. هر فرد به نوبه ی خود  از یک نوع قرص خواب آور استفاده می کند. اما حتما قبل از مصرف با پزشک مشورت کنید و خودسرانه دارویی مصرف نکنید. دارو برای بیمارایهای سینوس و عفونت های گوشعفونت های سینوس و گوش یک عارضه جانبی شایع  درمسافرت هوایی می باشد، به خصوص اگر شما در حال حاضر دارای سرماخوردگی یا آلرژی باشید. به همین دلیل قبل از برخاستن هواپیما از اسپری بینی برای تنفس بهتر و داشتن سفری آسوده استفاده کنید. با خوردن ویتامین ها قبل از سفر خود را تقویت کنید.

داروی خواب آور برای پروازهای طولانی

دارو برای بیمارایهای سینوس و عفونت های گوش

  • بیماران دیابتی و مراقبت از قند خون در سفر
  • ۷ توصیه مفید برای سفر سالمندان و بیماران
  • درمان در سفرهای خارج از کشور
  • همراه داشتن دارو در سفر

نکات مهم برای همراه داشتن دارو در سفر

نکات مهم برای همراه داشتن دارو در سفر: بهتر است تمامی دارو ها را که همراه دارید با جعبه باشند تا هنگام مصرف دچار سردر گمی نشوید. نام تجاری دارو ها در سطح بین المللی ممکن است متفاوت باشد. پس نیاز است تا نام کلی دارو ها را بدانید. بروشوری که در داخل جعبه دارو وجود دارد را کامل مطالعه کنید تا از خطرات، موارد منع مصرف و یا عوارض جانبی آن مطلع شوید. اگر دارای ناراحتی خاصی هستید قبل از مسافرت حتما با پزشک خود مشورت کنید. واکسیناسیون های لازم برای سفر را حتما انجام دهید.


مترجم: سحر مردانه  | لینک مطالب: www.independenttraveler.com