با شگفت انگیزترین هتل های جهان آشنا شوید

۸ هتل با کلاس شگفت انگیز جهان - هتل های شگفت انگیز در سراسر جهان کم نیستند، این هتل ها با خلاقیت و نوآوری می توانند در میان میلیون ها محل اقامتی بتوانند برای مسافران خود خاطره سازی کنند و متفاوت باشند.

  1. چهارشنبه ۲۲ خرداد ۹۸ ساعت ۰۷:۵۲ (۱ سال،۳ ماه قبل)
هتل بابا لنگ دراز  کیپ تاون
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

این خلاقیت می تواند از بکارگیری هنر، طبیعت، امکانات خاص و یا فناوری باشد. در ادامه این مطلب به ۸ هتل شگفت انگیز اشاره می کنیم.

هتل بابا لنگ دراز  کیپ تاون

محل: کیپ تاون، آفریقای جنوبی ویژگی ها: محل اقامتی مقرون به صرفه، با توجه به بودجه هتلی هنر پسند است که هر یک از ۱۳ اتاق آن که توسط یک نقاش، عکاس، شاعر، نوازنده و یا طراح های مختلف تزئین شده است. همه اتاق های خواب یک حمام خصوصی دارد و نوارندگان محلی غالبا در حال نواختن هستند. هتل مهمان نواز بوده و دارای مشاوران عالی در این زمینه است.

هتل Iguazu پورتو بواسو

هتل Iguazu پورتو بواسو   محل: پورتو یواسو، آرژانتینویژگی ها: در نزدیکی مرز آرژانتین - برزیل با فاصله ای از آبشار iguazu هتلی واقع شده که دارای استخر در فضای باز با گرمای دلچسب استوایی و ماساژ می باشد. دارای امکاناتی نظیر: انتخاب گشت و گذار به صورت اختیاری از روی لیست هتل، دیدن آبشار از نزدیک با هلی کوپتر و ... می باشد.

هتل bunk استانبول

هتل bunk استانبول   محل: استانبول، ترکیهویژگی ها: در سال ۲۰۱۱ گسترش پیدا کرد و دارای هرگونه امکانات رفاهی که از یک هتل مجلل انتظار می رود؛ نظیر: دربان، حمام سنگ مرمر، و استفاده افتخاری از مو خشک کن، حوله و ملحفه، استخر رو باز برای آفتاب گرفتن که در اختیار همه ی مهمانان قرار می گیرد، می باشد. بازی های بزرگ ورزشی برای پخش تلوزیونی در طبقه پایین این هتل انجام می گیرد.

تفریگاه ساحلی فیجی

تفریگاه ساحلی فیجی   محل: بندرگاه اقیانوس آرام، فیجیویژگی ها: با دوستان به مسافرت می روید یا همسر؟ در هر دو صورت این هتل دارای کلبه هایی با هر بودجه ای است که برای مسافران با هر تعدادی طراحی شده است و دارای مزایایی مانند: تلوزیون صفحه تخت، تهویه مطبوع، دوش اختصاصی، یخچال و فریزر، بالکن و دیگر امکانات می باشد.

هتل نشیمن آزاد لیسبون

هتل نشیمن آزاد لیسبون

محل: لیسبون، پرتغالویژگی ها: مقرون به صرفه ترین هتل برای مسافران اروپا که در میان دیگر هتل های پایتخت این قاره برنده ی جایزه شده است. این هتل که متعلق به ۴ هنرمند است دارای وعده های غذایی کامل، تور پیاده روی، موسیقی محلی و ... می باشد.

تفریگاه ساحلی فیجی

هتل سیرک برلین   محل: برلین، آلمانویژگی ها: در سال ۲۰۰۱ این مجموعه ی خلاق توسط جوانی که انرژی خود را از هنر آلمان گرفته بود ایجاد شد. این هتل بودجه پسند و شیک است. حتی مهمانان می توانند از خدمات هتلی که در آن سمت خیابان است و زیر مجموعه این هتل است نیز استفاده کنند.

هتل چشمک سنگاپور

هتل چشمک سنگاپور   محل: سنگاپورویژگی ها: این هتل به سبک رایج در آسیا طراحی شده که یک هتل لوکس به شمار می رود. در حال حاضر دارای چندین زیر مجموعه است که بودجه پسند می باشد. همه ی اتاق ها دارای امکانات پیشرفته مورد نیاز برای هر مسافر است که همه را راضی نگه می دارد.

هتل بین المللی بوستون

هتل بین المللی بوستون   محل: بوستون، ایالات متحدهویژگی ها: ساخته شده با بهترین شیوه های زیست محیطی و مرز تئاتر منطقه بوستون و محله چینی ها واقع شده است. دارای اتاق خصوصی با تلوزیون، اینترنت، صبحانه رایگان و حمام راحت و تمیز می باشد. منبع: www.independenttraveler.com