چگونه در سفر بهترین غذاخوری ها را پیدا کنیم؟

این ساده ترین راه است که از طریق اینترنت، قبل از سفر به مقصد مورد نظر، مکان های معروف و خوب برای غذا خوردن را پیدا کنید.

  1. چهارشنبه ۲۲ خرداد ۹۸ ساعت ۱۹:۱۶ (۱ سال،۳ ماه قبل)
جستجوی آنلاین غذا
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

۱. آنلاین جستجو کنید:

موتور های جستجوی وب و یا رسانه های اجتماعی می توانند در این راه بهترین و کارآمدترین دوست شما باشند. حتی در برخی می توانید با توجه به بودجه ی خود، مکانی مناسب بیابید.


۲. از دوستان و اشنایان پرس و جو کنید:

برخی از بررسی آنلاین قابل اعتماد نیستند، پس شما مجبورید راه های دیگر را نیز امتحان کنید. شاید در میان دوستان کسی باشد که قبلا به مقصد مورد نظر سفر کرده باشد، می توانید در مورد تجربه های غذایی او سوال کنید و با اطمینان خاطر به مکانی وارد شوید.

۳. به اطراف سرک بکشید کنید:

غذاخوری های محلی

همانطور که گفتیم، به صورت آنلاین می توانید اطلاعات زیادی بدست آورید. این اطلاعات می تواند بسیار گسترده و در مورد هر چیزی باشد. می توانید مناطق دیدنی بسیاری در شهر و یا روستا را بیابید. مطمئنا در همان اطراف، مکان هایی برای غذا خوردن نیز وجود دارد. سیاحت کنید و در این رستوران های ناشناخته کاوش داشته باشید.

غذا و وبلاگ و شبکه های اجتماعی

۴. غذا و وبلاگ و شبکه های اجتماعی: در سال های اخیر، مطمئنا در رسانه های اجتماعی گزارش های زیادی در مورد تجربه ی غذا خوردن برخی افراد دیده اید. اینکار دراین سال ها بیشتر گسترش یافته است. برخی از وبلاگ نویسان هستند که تنها برای کسب تجربه ی غذایی به مکان های مختلف سفر می کنند. پس از تجربیات آنان استفاده کنید.

غذا های محلی و محله ای

۵. غذا های محلی و محله ای: اتاق راحت و گرم و نرم هتل را ترک کنید و کمی پیاده روی کنید. قطعا در شهر و مسیر پیاده روی خود، مکان های زیادی را خواهید دید که مردم مشغول غذا خوردن هستند. بسیاری از آن ها ممکن است غذا های محلی باشد. در سفر خوردن غذا های محلی را فراموش نکنید.

مترجم:سحر مردانه

منبع: www.travelerstoday.com