برترین استخر های جهان از نگاه تریپ ادوایزر

برترین استخر هتل ها در سراسر جهان را بشناسید - کوله پشتی: استخر های برتر جهان، معمولا دارای عواملی هیجان انگیز و کاملا متفاوت از دیگر استخر های معمولی هستند.

  1. پنجشنبه ۲۳ خرداد ۹۸ ساعت ۰۷:۱۸ (۱ سال،۳ ماه قبل)
هتل جوئل (The Joule Hotel)، دالاس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

این استخر ها علاوه بر امکانات، دارای چشم اندازی زیبا هم هستند. این استخر ها ممکن است در بالای یک برج یا در فضای باز یک پارک ملی باشد. در این مقاله برترین استخر های جهان را معرفی خواهیم کرد.  هتل جوئل (The Joule Hotel)، دالاس

در مرکز شهر دالاس، در میان معماری سر به فلک کشیده، جواهری کوچک در پشت بام هتل جوئل، جا خوش کرده است. این استخر روباز، دیدگاه بی نظیری از شهر و زوایای آن در اختیار شناگران می گذارد که از توصیف خارج است.

استراحت گاه پدرگال، مکزیک

اگر همیشه رویای سواحل بکر و رویایی مکزیک را در سر می پرورانید، پیشنهاد ما این است که در میان شن و ماسه ی داغ ساحل، سری هم به استراحت گاه پدرگال بزنید. در این استراحت گاه که در کنار خط ساحلی قرار دارد، استخری وجود دارد که چشم اندازی به سمت ساحل لاجوردی، نسیم دریا و بازی دلفین ها دارد.

گریس سانتورینی (Grace Santorini)، یونان

گریس سانتورینی (Grace Santorini)، یونان

شاید باورش سخت باشد، اما این استخر، چشم اندازی از آب های اطراف جزیره یونان و همچنین دهکده ی سفید در اختیار شما می گذارد. این استخر که در هتل گریس، در سانتورینی قرار دارد، یک مدعی بزرگ است. این اسختر دارای افقی مبهم و کاملا بی رقیب است. پس جای تعجبی هم ندارد که بهترین نمایش غروب خورشید در جزایر یونان را از درون این استخر به نظاره بنشینید.

سافاری چهار فصل سرنگتی (Four Seasons Safari Lodge Serengeti)، تانزانیا

مکان سافاری چهار فصل سرنگتی (Four Seasons Safari Lodge Serengeti)، تانزانیا

شاید فرصت شنا در این استخر با چنین چشم اندازی فقط یک بار در زندگی برای تان فراهم شود. پارک ملی سرنگتی در تانزانیا قرار دارد که هنگام شنا کردن در استخر آن میتوانید رفت و آمد حیواناتی نظیر زرافه، فیل و گورخر را ببینید.

آمانکیلا (Amankila)، بالی

آمانکیلا (Amankila)، بالی

این استخر در استراحت گاه معروف آمان در بالی قرار دارد. سه استخر که شبیه به آبشار در زیر یکدیگر و طبقاتی تعبیه شده اند. اگر صبح زود برای شنا به این استخر بروید، با منظره ای آرامش بخش و مه آلود روبرو خواهید شد که می توانید صبحانه را هم در همانجا میل کنید.

ویلا محل (Villa Mahal)، ترکیه

ویلا محل (Villa Mahal)، ترکیه

زمانی که در حال شنا در این استخر هستید، می توانید آب های زیبا و آبی رنگ دریای مدیترانه را هم ببینید. این استخر در دامنه تپه ای در سواحل لیکیان قرار گرفته که با منظره ای که در اطراف دارد، تمام تنش ها را از شما دور می کند.

هتل کمبریان (Cambrian Hotel)، سوئیس

هتل کمبریان (Cambrian Hotel)، سوئیس

در میان کوه های شیب دار و افسانه ای آلپ، در میان دره، هتلی قرار دارد که دارای استخری بی نظیر است. این استخر آب گرم در میان قله های پوشیده از برف، چشم انداز زیبایی دارد که گویی در میان آسمان در حال شنا هستید.

هتل سزار آگوستوس (Caesar Augustus Hotel)، ایتالیا

هتل سزار آگوستوس (Caesar Augustus Hotel)، ایتالیا

این هتل، همانطور که از نامش پیداست، شایسته ی خانواده ی سلطنتی است. این یک هتل لوکس است که بسیار مورد توجه پولداران قرار می گیرد. استخری مجلل و با شکوه در این هتل وجود دارد که دارای آبی زمردین و امواجی به شکل کریستال است.

خانه ساحلی زمی (Zemi Beach House)، آنگویلا

خانه ساحلی زمی (Zemi Beach House)، آنگویلا

این محل، به واسطه داشتن آب های نیلگون در غرب هند، بسیار معروف و مورد توجه است. این استخر که دارای شکلی هندسی است، به وسیله شیشه از ساحل جدا شده است. زمانی که در این استخر قرار می گیرید، این حس به شما دست می دهد که مانند ماهی های گرمسیری در مخرن در حال شنا هستید.

باغ های معلق، اوبود

باغ های معلق، اوبود

پیشنهاد ما این است که حتما برای یک بار، تعطیلات را در میان طبیعت و باغ های معلق اوبود بگذرانید. برخلاف دیگر استخرها، این استخر منظره ای بی نظیر از طبیعت را به شما ارائه می دهد. این استخر در وسط هتل و میان طبیعت، حسی بی همتا برای شما خلق می کند، گویی در میان جنگل در حال شنا هستید.

مترجم: سحر مردانه   |  منبع: www.tripsavvy.com