اقامت در گنبد های مریخی، غوطه ور میان ستارگان

هتل Kachi Lodge در کنار بزرگترین کویر نمکی جهان - بسیاری از گردشگران بلندپرواز در رویای سفر به مریخ هستند، کسب آگاهی و دانش از نحوه زندگی در سایر سیارات احتیاج به کسب تجربه در شرایط همسان در کره زمین دارد.

  1. پنجشنبه ۲۳ خرداد ۹۸ ساعت ۱۱:۱۷ (۱ سال،۳ ماه قبل)
اقامت در گنبد‌های مریخی، غوطه ور میان ستارگان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

اما یک خبر خوب داریم برای کسانیکه صبرشان برای سفر به مریخ تمام شده است، در کره زمین خودمان این امکان به لطف طبیعت و انسان های خوش فکر فراهم گردیده. رویایی در حال تحقق، بار سفر را ببندید و با ما همسفر شویم تا مریخ زمین ...

در کشور بولیوی، دامنه کوه آتشفانی تونویا در کرانه Uyuni بزرگترین کویر نمکی جهان قراردارد، مسطح بودن این بیابان یکی از ویژه گی های این محل می باشد و در فصل بازندگی به علت وجود لیتیوم این کویر نمکی به بزرگ ترین آیینه طبیعی جهان تبدیل می گردد. در اینچنین فضایی مجموعه ای از سازه های متحد شکل کروی در کنار هم از زمین سربرآورده اند، سازه هایی که در اولین نگاه رویای حضور در کره مریخ را در ذهن تداعی می نماید.اقامت و شب مانی:این هتل دارای شش گنبد (ظرفیت ۱۲ نفر بزرگسال) می باشد که این سازه ها برروی پایه های چوبی قراردارد (حفظت از رطوبت و ایجاد فاصله با زمین نمکی). هر یک از این گنبد ها دارای یک حمام و سیستم کنترل دما مجهز می باشد. دکور چوبی، زنگ های خنثی، پتو های کرکی و فانوس های آویزان حس طبیعت و زندگی روستایی را ایجاد می نماید. قسمت هایی از دیوار های گنبد شیشه هستند، بنابراین شما می توانید به تماشای ستارگان بنشینید و اقامتی رویایی و سرشار از انرژی را تجربه کنید.گشت و گذاری به اطراف:از جمله فضا های جذاب اطراف این اقامتگاه منحصر بفرد؛ زمین های پوشیده با کاکتوس، دیدار از دهانه آتشفشان Tunupa، تماشای بزرگ ترین آیینه طبیعی جهان در فصل بارندگی، دوچرخه سواری در کوهستان، بازدید از محوطه باستانشناسی و غاری با انسان های مومیایی شده در نزدیکی روستای Coquesa هم بروید.غذاخوری در این اقامتگاه:غذا در بزرگترین گنبد The Lodge که در مرکز مجموعه قراردارد سرو می شود. شب هنگام با وجود سقف شیشه ای گنبد خود را در زیر آسمان و به تماشای ستارگان خواهید یافت و درصورت علاقمندی ساعت ها با تلسکوپ می توانید در فضای بی کران اسمان غوطه ور باشید. غذا های بولیوی که معمولا گوشت و ماهی می باشد در این غذاخوری ارائه می گردد.

اقامت در هتل kachi lodge

اقامت در گنبد های مریخی، غوطه ور میان ستارگان

غذاخوری هتل kachi lodge

منبع: elitetraveler.com