فضا های باز شگفت انگیز در فرودگا ه ها از نگاه تریپ ادوایزر

۲. فرودگاه اسخیپول (شیفول)، آمستردامدرب این تراس که در حد فاصل خروجی ۱ و ۲ واقع شده، به روی تمامی بازدیدکنندگان باز است.

  1. یکشنبه ۲۶ خرداد ۹۸ ساعت ۰۷:۵۷ (۱ سال،۴ ماه قبل)
فرودگاه اسخیپول (شیفول)، آمستردام
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

این فرودگاه به دلیل چشم انداز گسترده ای که از هواپیما های پارک شده و نمای شهر دارد، معروف شده است. رستوران و بوفه ای نیز در این فضای باز وجود دارد که از غذا خوردن و استراحت کردن در آن می توانید نهایت لذت را ببرید.

۳. فرودگاه بین المللی آستین برگستروممحل استراحت در این فرودگاه بین المللی در نزدیکی ترمینال جنوبی واقع شده و مسافران بعد از رد شدن از خطوط امنیتی، می توانند در این فضای باز استراحت کرده و از تماشای منظره خورشید لذت ببرند. این فضای باز برای استراحت، مجهز به میز، صندلی، مواد غذایی، وای فای و ایستگاه های شارژ برای دستگاه های الکترونیکی است.

فرودگاه بین المللی آستین برگستروم

۴. فرودگاه بین المللی هارتسفیلد جکسوندر شلوغ ترین فرودگاه جهان، تراسی به منظور استراحت مسافران تعبیه شده است. فضای این تراس، ۱۷۱۰ فوت مربع است که دارای دیدگاهی عالی از عملیات رمپ هوایی است. این مکان تقریبا به ۴۰ صندلی، وای فای، برق و یک گرم کننده برای روز های سرد مجهز است.

فرودگاه بین المللی هارتسفیلد جکسون

۵. فرودگاه بین المللی هنگ کنگدر ترمینال ۲ فرودگاه بین المللی هنگ کنگ، مرکز اکتشافات هوانوردی و نمایشگاهی در این رابطه با مضمونی گرافیکی است. همچنین دارای تراسی در فضای باز است که مکانی مناسب برای تماشای جت های جهان است. این مکان در فضای باز و بدون سایه قرار دارد، پس کلاه و کرم ضدآفتاب را فراموش نکنید.

فرودگاه بین المللی هنگ کنگ

۶. فرودگاه JFK، نیویورکدر حالی که مکانی که در ترمینال ۵ برای تاخیر جت اختصاص داده شده بود، کافی نبود، تصمیم گرفتند در سال ۲۰۱۵، پشت بام را نیز برای این کار در نظر بگیرند. این پشت بام ۴,۰۴۶ فوت مربع، با امنیت بالا، دارای فضای سبز، ۵۰ عدد صندلی، فضای بازی برای کودکان، مسیری برای پیاده روی، وای فای رایگان، مواد غذایی و میان وعده است. همچنین دارای چشم اندازی فوق العاده از افق منتهن است.

فرودگاه JFK، نیویورک

۷. فرودگاه لانگ بیچ، کالیفرنیاپس از گذر از خطوط امنیتی فرودگاه لانگ بیچ، مسافرین به فضایی ۲۲ هزار فوت مربعی در فضای باز با سایه بان، دسترسی خواهند داشت. در این فضا به خوردن غذا های محلی مشغول باشید و به تماشای پرواز هواپیما ها بنشینید. این محوطه دارای فضای سبز زیبایی است که قطعا از حضور در این مکان نهایت لذت را خواهید برد.

فرودگاه لانگ بیچ، کالیفرنیا

۸. فرودگاه سیدنیاین فرودگاه در شهر سیدنی کشور استرالیا قرار دارد و در ارتفاع ۶ متری از سطح دریا واقع شده است. بندر بوتانی و افق زیبای شهر را در فضای باز اختصاص داده شده برای استراحت در این فرودگاه به راحتی می توان به تماشا نشست. این فضای باز دارای انواع و اقسام تجهیزات است.

فرودگاه سیدنی

۹. فرودگاه زوریخاین تراس، به روی تمامی مسافران بین المللی باز است. علاوه بر اینکه در این فضا، غذا و نوشیدنی رایگان در اختیار مسافران قرار می گیرد، چشم انداز نفس گیر کوه آلپ را می توان به تماشا نشست.

فرودگاه زوریخ

۱۰. فرودگاه بین المللی لس آنجلسبا ورود به این فرودگاه، گویی بلیط طلایی در دست دارید، زیرا از درون فضای باز این فرودگاه می توانید چشم انداز زیبای هالیوود و کوه ها را ببینید.

فرودگاه بین المللی لس آنجلس

مترجم: سحر مردانه   |  منبع: www.tripsavvy.com