ترسناک ترین جاذبه های گردشگری جهان

ترسناک ترین جاذبه های گردشگری جهان | ترسناک ترین جاذبه های گردشگری جهان برای برخی افراد از جذابیت خاصی برخوردارند این اماکن می توانند موزه، مرکز علمی، مرداب خوفناک، فروشگاهی با وسایل ترسناک، جزیره ای ترسناک، سردابی تاریخی، خانه ای با داستان دهشتناک، کوچه ای با فضای وهم آلود، دخمه ای مرموز یا محل حادثه ای تلخ باشد. با کوله پشتی همراه باشید.

  1. یکشنبه ۲۶ خرداد ۹۸ ساعت ۰۸:۲۷ (۱ سال،۳ ماه قبل)
موزه موتر تاریخی پزشکی، فیلادلفیا
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)


موزه موتر تاریخی پزشکی، فیلادلفیا

موزه موتر تاریخ پزشکی در فیلادلفیا موزه پاتولوژی، شامل تجهیزات قدیمی پزشکی و نمایش اقلام زیست شناختی است. شهرت اعظم این موزه به خاطر مجموعه عظیمی از اسکلت ها ی انسان است.


تالاب ترانک، جزایر مایکرونیزیا

تالاب ترانک، جزایر مایکرونیزیا

بخش زیادی از نیروی نظامی ارتش ژاپن حالا در اعماق آب تالاب ترانک در مایکرونیزیا سمت جنوب غربی ها وایی خوابیده است. در اعماق این ابهای آبی می توانیم لاشه کشتی ها ی جنگی و هواپیماها را ببینیم. اینها سال ۱۹۴۴ به عمق آب فرو رفتند و حالا برای توریست ها نمایش داده می شوند


فروشگاه جادوگری سونارا در مکزیکو سیتی، مکزیک

فروشگاه جادوگری سونارا در مکزیکو سیتی، مکزیک

بازار سونورا همه روزه میزبان مسافران و توریست ها یی است که از راه دور برای پیشگویی آینده شان و وعده زندگی بهتر به مکزیکو سیتی می آیند. مردم در اینجا جنس ها ی «ماوراءطبیعی» مثل خون مار زنگی یا مرغ مگس خشک شده را برای داشتن شانس در زندگی خریداری می کنند.


جزیره ایستر، شیلی

جزیره ایستر، شیلی

یکی از مرموزترین مکان ها ی روزی زمین همین جزیره ایستر است، با مجمسه ها ی سنگی غول پیکری که درون آنها روح هزاران سال رشد کرده است. این مجسمه ها به آسمان خیره شده اند، گویی که به خاطر برخی جنایت ها ی مرموز احساس گناه می کنند.


مرداب مانچاک، لوزیانا

مرداب مانچاک، لوزیانا

کشتی ها ی حامل توریستی در حالی روی این مرداب ها شناورند که نور مشعل راهشان را روشن کرده و درختان سرو و رشته ها ی خزه که از درختان آویزانند آنها را احاطه کرده اند. مرداب مانچاک به نام «مرداب ارواح» نیز شهرت دارد.


سرداب پاریس، فرانسه

سرداب پاریس، فرانسه

استخوان ها و اسکلت ها ی بسته بندی شده مثل اجناس داخل یک انبار در دو ضلع یک راهرو قرار گرفته اند. هوای اینجا خشک است و به همین دلیل میزان فساد و پوسیدگی در اینجا بسیار ناچیز است. همچنین نوشته ها یی به چشم می خورد که به طور کلی شامل تاریخ انقلاب فرانسه، افول دوران پادشاهی و اشراف زادگان است. این مکان حدود ۱۸۷ کیلومتر از بخش زیرین کل شهر را دربرگرفته است و اما بخش ناچیزی از آن برای عموم قابل بازدید است.


خانه وینچستر، سن خوزه، کالیفرنیا

خانه وینچستر، سن خوزه، کالیفرنیا

گفته شده که ارواح جنون به خاطر دختری به اسم سارا در ۱۶۰ اتاق این خانه منزل گزیده اند! از وقتی در این خانه به روی عموم باز شد، شکایت ها ی مداومی وجود داشت که حکایت از اتفاقات عجیب و غریب داشت. حتی اگر توریستها به ارواح اعتقاد نداشته باشند، این مکان به خاطرکثرت و تنوع زیاد در اینگونه ادعاها آنها را متحیر خواهد کرد.


بن بست ماری کینگ، ادینبورگ

بن بست ماری کینگ،  ادینبورگ

تعدادی خیابان با گذشته تیره و تاریک در زیر شهر قدیمی قرون وسطایی در ادینبورگ پنهان شده اند. اینجا محلی است که در قرن ۱۷ مبتلایان به بیماری طاعون را در آنجا محبوس می کردند تا بمیرند و شهرت اصلی اینجا هم به خاطر بیماران طاعونی است که در قرون گذشته مرده اند. تازگی ها این مکان برای توریست ها گشایش یافته و آنها هم جذب داستان ها ی مربوط به این مکان در مورد ارواح ماورایی شده اند.


دخمه مخفی تِلِما، سیسیلی

دخمه مخفی تِلِما، سیسیلی

آلیستر کراولی- شاید یکی از نفرت انگیزترین معتقدین به علوم خفیه جهان باشد- و این خانه روستایی سنگی که با نقاشی ها ی دیواری تاریک پگانی پر شده است زمانی مرکز بین المللی مجالش عیش و نوش گروه ها ی شیطانی بوده است. تخمین زده می شود که قدمت اینجا دست کم به دهه ۱۹۲۰ برسد. کراولی به خاطر طرفدارانش افرادی مثل ماریلین منسون شهرت دارد. توریستهایی که به مکانهای مرموز علاقه دارند می توانند در اینجا سرگردان شده و حسابی خودشان را بترسانند.


چرنوبیل، اوکراین

چرنوبیل، اوکراین

توریستهایی که به اوکراین و شهر متروک «پرپیات» می آیند، خودشان را در یک منطقه ممنوعه می یابند. دراینجا همه وسایل و خانه ها خیلی باعجله رها شده اند و شکل وحشتناکی به خود گرفته اند و این واقعه هم مربوط می شود به واقعه هسته ای چرنوبیل که هزاران نفر از مردم خانه ها یشان را برای همیشه ول کردند و رفتند.


منبع: http://dinary.blogfa.com