انتظارات مسافران امروزی از هتل های مدرن

علاقه و انتظار مسافران امروزی به بهره گیری هرچه بیشتر از تکنولوژی و خدمات نوآورانه می باشد.

  1. سه شنبه ۴ تیر ۹۸ ساعت ۰۸:۵۷ (۱ سال،۴ ماه قبل)
دسترسی به اینترنت در هتل
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

هنگام رزرو هتل به امکانات و خدمات مرتبط با خلاقیت های نوآورانه توجه زیادی می کنند. هتل ها نیز برای اینکه بتوانند در سطح بالایی با یکدیگر رقابت کنند، فن آوری های جدیدی ارائه می دهند تا نظر مسافران را بیش از پیش جلب کنند. حال برخی از این امکانات را معرفی می کنیم:


ارائه اینترنت مطلوب و در حد استاندارددسترسی به اینترنت و وای فای یک سرویس اساسی است که در هر هتلی باید ارائه شود، اما کیفیت آن نیز امر مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. مهم نیست مهمان هتل گردشگری ماجراجو باشد، به آشپزی علاقه داشته باشد یا به دنبال تفریح باشد، مهم این است که همه این افراد با هر نوع سلیقه نیازمند اینترنتی با کیفیت هستند.


خدمات اصلی خود را کامل ارائه بدهندطبق نظرسنجی که به تازگی انجام شده، ۵/۴۴ درصد از مسافران مایل به دریافت خدمات نوآورانه مرتبط با تکنولوژی بوده اند اما با این حال خدمات اساسی و اولیه هتل ها نباید به دست فراموشی سپرده شود. این خدمات باید به حدی چشم گیر و قانع کننده باشند که هنگام رزرو دیگر جای بحث و سوالی نماند.

خدمات اصلی در هتل ها


نیازهای نوآورانه مسافران را بررسی کنندهمیشه وجود خلاقیت های نوآورانه سبب شده تا مسافران بیشتر جذب یک هتل شوند به همین دلیل است که هتل ها باید سعی کنند تا این نیاز های نوآورانه را روز به روز جدید تر کنند تا مسافران قدیمی خود را از دست ندهند.

بررسی نیازهای جدید در هتل


خدمات آنلاین ارائه دهندمسافران در ابتدا برای انتخاب هتل وب سایت ها را چک می کنند تا امکانات خدماتی و رفاهی هتل ها را با یکدیگر مقایسه کنند. یک هتل مدرن باید دارای بهترین و کامل ترین وب سایت از تمامی زوایای خدماتی و رفاهی هتل باشد تا در نگاه اول مسافر را قانع کند.

ارائه خدمات آنلاین در هتل ها


مهمانان خودرا به کسب تجربه های جدید تشویق نماینداگر یک هتل بخواهد در کار خود موفق باشد و این موفقیت پایدار، باید مسافران خود و نیاز آنها را به خوبی شناسایی کند. با استفاده از فن آوری های نوین، تجربه های به یادماندنی خلق کنند و همیشه برای شگفت زده کردن مسافران همیشگی خود، چیزی در دست داشته باشد.

تجربه جدید مشتریان در هتل


مترجم: سحر مردانه  |  منبع: www.tourism-review.com