در مورد چشم لندن چه می دانید؟

در مورد چشم لندن چه می دانید؟ - کوله پشتی: هنگامی که برای اولین بار در سال ۲۰۰۰ افتتاح شد، چشم لندن یا چرخ هزاره بلندترین چرخ و فلک اروپا با ارتفاع ۱۳۵ متر بود، تا اینکه در سال ۲۰۱۴، های رولر در لاس وگاس بر آن غلبه کرد. با این حال هنوز هم یکی از جاذبه های محبوب توریستی انگلستان در شهر لندن به شمار می آید.

  1. پنجشنبه ۶ تیر ۹۸ ساعت ۱۷:۴۶ (۱ سال،۳ ماه قبل)
نمای شهر از چشم لند
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

آدرس:

-چرخ و فلک لندن

-ساختمان ریورساید، تالار شهر

-جاده پل وست مینستر

-لندن SE۱ ۷PB

نزدیک ترین تونل و ایستگاه قطار:

-واترلوو

اتوبوس ها:

-۲۱۱، ۷۷، ۳۸۱ و RV۱

نمای جذاب از چرخ و فلک

ساعت باز شدن:

زمان باز کردن این چرخ و فلک عظیم، بسته به فصلی که در آن قرار داریم، می تواند متفاوت باشد. برای مثال، در ماه دسامبر و آگوست، به زمان کار این چرخ، اضافه می شود. معمولا زمان ها به این صورت است:

  • زمستان، اکتبر تا مه: هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب
  • تابستان، ژوئن تا سپتامبر: هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب

نکته: چشم لندن هر ساله به مدت یک هفته در ماه ژانویه برای نگهداری و تعمیرات بسته می شود که تاریخ دقیق آن در وب سایت رسمی آن گفته می شود. همچنین در روز کریسمس هم تعطیل است.

نمای کلی چرخ و فلک

حوالی چشم لندن

چشم لندن در نزدیکی South Bank قرار دارد که یکی از پر جاذبه ترین مراکز در لندن است. در این مرکز انواع سرگرمی دیده می شود. همچنین در نزدیکی آن سیاه چال لندن و ماجراجویی های شرک هم وجود دارد. در طرف دیگر رودخانه تایمز، مجلس پارلمان و دیوان عالی کشور دیده می شود.

همچنین در امتداد South Bank، با پیمودن مسافتی کم به Tate Modern (گالری هنر معاصر ملی)، HMS بلفاست (یادآوری منحصر به فرد از میراث دریایی بریتانیا با نه عرشه برای کشف) و برج پل خواهید رسید.

کروز رودخانه چشم لندن

کروز رودخانه چشم لندن

این کروز، توری ۴۰ دقیقه ای در رودخانه تایمز در نزدیکی چشم لندن است که به راحتی می توانید در اوج لذت، دیگر جاذبه های گردشگری را هم ببینید.

مترجم: سحر مردانه   |  منبع: www.tripsavvy.com