آشنایی با تورهای لحظه آخری دو مقصد محبوب گردشگران

برخی توریست‌ها مدعی هستند که وقتی در گل و لای‌های ساحل لاکپشت مارماریس غرق شده‌اند احساس لذت به آنها دست می‌داد و حس می‌کردند ۱۰ سال جوانتر شده‌اند. پس از تجربه حمام گل و لای، خود را بشویید و به یک کافه بروید و در آنجا استراحت کنید و لذت ببرید.

  1. چهارشنبه ۶ شهریور ۹۸ ساعت ۱۶:۵۲ (۱۱ ماه،۲ هفته قبل)

برای اینکه بتوانید خود را به حمام گل و لای برسانید می‌توانید از قایق‌های کوچک استفاده کنید.

حمام گل دالیان در ساحل لاکپشت مارماریس 

 در ساعت ۲عصر خود را به حمام گل و لای برسانید و در آن غرق شده و لذت ببرید. برای استفاده از حمام گل و لای اجازه ندهید ترس، بر شما غلبه کند. خود را آزاد کنید و به راحتی در گل فرو بروید و این تجربه کم نظیر را از دست ندهید. برخی توریست‌ها مدعی هستند که وقتی در گل و لای‌های ساحل لاکپشت مارماریس غرق شده‌اند احساس لذت به آنها دست می‌داد و حس می‌کردند ۱۰ سال جوانتر شده‌اند. پس از تجربه حمام گل و لای، خود را بشویید و به یک کافه بروید و در آنجا استراحت کنید و لذت ببرید.

غواصی در آب‌های ساحل لاکپشت مارماریس

ساحل لاکپشت مارماریس، یکی از سواحلی است که در آن امکانات زیادی برای غواصی نیز در نظر گرفته شده است. غواصی در این آبها شما را با جمعیت زیادی از ماهی‌ها روبرو می‌کند که در اطراف شما جمع شده‌اند. با دیدن این ماهی‌ها، خرچنگ‌ها و موجودات دریایی شگفت زده می‌شوید. آبهای شفاف و تمیز ساحل لاکپشت مارماریس امکاناتی را به وجود می‌آورند که می‌توانید در آن، تا عمق ۴۰متری دریا نفوذ کرده و ماجراجویی کنید.

هتل‌های ساحل مارماریس

اگر به خاطر دیدن سواحل مارماریس در تور لحظه آخری به این شهر می‌روید بهتر است با تور مارماریس همراه شوید. در اینجا شما را با چند هتل که نزدیک ساحل مارماریس هستند آشنا می‌کنیم. این هتل‌ها عبارتند از هتل گرین نیچر دیاموند، این هتل بسیار به ساحل مارماریس نزدیک است. هتل کاسا دل از دیگر هتل‌هایی است که می‌توانید از آن استفاده کنید. هتل بلو بی پلاتینیوم یکی دیگر از هتل‌های مشهور ساحل مارماریس است که از طریق پیاده روی در ساحل می توانید به آن برسید.

اگر به دنبال راهی هستید که سواحل مارماریس را ببینید و از تفریحات کم‌نظیر هتل لاکپشت مارماریس بهرمند شوید با تور مارماریس همراه شوید و از دیدن این ساحل محبوب لذت ببرید.

استراحت در سواحل زیبای شبه جزیره

به گزارش سفر باتو ، شبه جزیره سواحل بسیار زیبایی دارد که مسافران و گردشگران می توانند روی شن های طلایی آن دراز کشیده و به استراحت بپردازند. حمام آفتاب بهترین تفریح برای کسانی است که علاقه-مند به آفتاب داغ و دلنشین این منطقه زیبا هستند.

بازدید از غار زئوس

غاز زئوس واقع در شبه جزیره دیلک کوش آداسی غاری است با آبهای زلال و روان که معمولاً مسافران و گردشگران پس از بازدید از آن و هنگام برگشت در ورودی آن به آب تنی می-پردازند. در مورد این غار افسانه های بسیاری وجود دارد، برخی بر این باورند که زئوس در این غار آب تنی می کرده است. برخی نیز می گویند مریم مقدس در روزهای آخر عمر خود قصد داشته است در این مکان زندگی کند. به هر حال آنچه که در مورد این غار مهم است افسانه های ساخته شده در مورد آن نیست، بلکه مهم لذت بردن از خنکای آب زلال و روان این غار است و آب تنی لذت بخش در آن.

ماهیگیری

از دیگر تفریحات آن ماهیگیری در آبهای کریستالی و زلال آن است. کسانی که علاقه مند به ماهیگیری هستند می توانند با اسباب و وسایل ساده و ابتدایی ماهیگیری در این پارک زیبا به گرفتن ماهی مشغول شوند.

شنا

سواحل آرامی دارد که حال می دهد برای شنا و آب تنی کردن. خود را به دریا زدن و همراه آبهای زلال دیلک کوش آداسی به این سو و آن سو رفتن از جمله تفریحاتی است که در این پارک زیبا به آن پرداخته می شود.

دوچرخه سواری

در آنجا امکان دوچرخه سواری در میان جنگل های انبوه فراهم شده است. کسانی که علاقه مند به دوچرخه سواری هستند می توانند با کرایه کردن دوچرخه به این تفریح سالم و پر هیجان بپردازند.

بازدید از دلتای بزرگ مندرس

دلتای بزرگ مندرس واقع در جنوب کوش آداسی که مساحتی بالغ بر 613/16 متر مربع دارد، از مهمترین زیستگاه های پرندگان مهاجر در دریای اژه به شمار می رود. بازدید از چشم اندازهای زیبا و ماهی های مختلف آن عاملی است که بسیاری از گردشگران و مسافران را به سمت خود جلب می نماید.

طبیعت گردی

شبه جزیره دیلک کوش آداسی پر است از مناظر طبیعی زیبا همچون پارک گلها، حیات وحش، جنگل های انبوه و ... گردشگران و مسافران می توانند با قدم زدن در محوطه پارک هم به تماشای زیبایی های آن بنشینند و هم در این طبیعت زیبا به عکاسی بپردازند.

قایق سواری

از دیگر تفریحاتی که در شبه جزیره دیلک کوش آداسی می توان به آن پرداخت، قایق سواری است. البته برای رسیدن به آبهای این پارک گردشگران و مسافران می توانند از شهرهای کوزلکاملی و کوش آداسی سوار بر قایق شوند. شبه جزیره دیلک نزدیک جزیره یونانی ساموس و در مسیر خلیج های جذاب واقع شده، بنابراین عبور از این مسیرهای آبی می تواند جذاب و دل انگیز باشد.

برای رفتن به شبه جزیره دیلک می توان سوار اتوبوس دولموش که هر نیم ساعت یک بار از کوش آداسی به سمت دیلک حرکت می کند، شد. البته برای رفتن به دیلک می توان از تاکسی هم استفاده کرد. ولی تاکسی ها قیمت بالاتری نسبت به اتوبوس دولموش دارند.

لازم به ذکر است بهترین زمان برای بازدید از شبه جزیره دیلک کوش آداسی فصل بهار و فصل تابستان می باشد. البته در این فصل ها قیمت ها تا حدود زیادی افزایش می یابد و برای سفر به این شبه جزیره باید پول زیادی خرج کرد.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...