راهنمای تخصصی پینورست برای تعطیلاتی بی‌نظیر

با رعایت این هفت نکته بهترین اقامتگاه برای تعطیلات را رزرو کنید

اجاره اقامتگاه برای هر کسی تجربه متفاوتی دارد. با توجه به این که چطور جایی را برای تعطیلات می‌خواهید و از چه پلتفرمی اجاره می‌کنید ممکن است تجربه‌های خیلی مثبت یا خیلی منفی‌ای را پشت سر گذاشته باشید.

  1. سه شنبه ۱۷ خرداد ۱ ساعت ۱۵:۳۷ (۱ سال،۱۱ ماه قبل)

مهم این است که تجربه خوب و به‌یادماندنی داشته باشید و اقامتگاه‌هایی که بهتان پیشنهاد می‌شوند خاص باشند. یا لااقل احساس کنید پشت پیشنهاد‌هایی که بهتان می‌شود فکر و منطق خوبی خوابیده.

برای سایت رزرواسیون ویلا پینورست اینطور است. ما همیشه به این فکر می‌کنیم که پیدا کردن یک اقامتگاه مناسب یک پروسه جالب است که برای هرکسی باید تا جای ممکن شخصی‌سازی شود. اصلا خود این پروسه مهم است، جوری که وقتی به اقامتگاه مورد نظرتان می‌رسید حس کنید که واقعا برای شما ساخته شده.

در این نوشته ما می‌خواهیم روش انتخاب ویلا و اقامتگاهی را به شما پیشنهاد بدهیم که مو لای درزش نمی‌رود.

یک چک لیست حرفه‌ای برای اجاره اقامتگاه برای تعطیلات بعدی‌تان

۱- از قبل یک سری موضوعات را با خودتان و گروه همسفرهایتان هماهنگ کنید

ابتدا مطمئن شوید قصدتان از سفر چیست؟ می‌خواهید ریلکس کنید یا در بیرون و اطراف چرخ بزنید؟ در گروه‌تان بچه هست؟ چقدر منظره اقامتگاه برایتان مهم است؟ ممکن است شما در سفرتان به دنبال بیرون رفتن و گشت و گذار باشید پس احتمالا اقامتگاه را بیشتر به عنوان جایی که بتوان در آنجا خوابید و استراحت کرد باید در نظر بگیرید. ممکن هم هست برعکس باشد. این را شما تعیین می‌کنید.

 دانستن اولویت‌هایتان به شما کمک می‌کند تا جای مناسب خودتان را پیدا کنید و از سفرتان لذت ببرید. همینطور جلوی هزینه‌های اضافی را هم می‌گیرد.

۲- زمان رزروتان را به درستی تعیین کنید

قانون کلی درباره اجاره اقامتگاه این است که هر چه زودتر رزرو کنید بهتر است. این صنعت مثل فروش بلیت هواپیما یا رزرو دقیقه نودی هتل کار نمی‌کند. خصوصا اگر اقامتگاه خاصی را برای زمان خاصی در نظر دارید. مثلا ویلای خاصی در یک مزرعه خاص با ایجاد تجربه‌های متفاوت ممکن است تا ماه‌ها مجبور باشید رزرو نگه دارید تا خالی شود.

 شاید نیاز باشد دو ماه یا حتی یک سال زودتر رزرو کنید. پس رزرو را زودتر انجام دهید.

گاهی هم ممکن است در مقصدتان عرضه بیشتر از تقاضا باشد پس می‌توانید صبر کنید تا قیمت‌ها شکسته شوند. اما یادتان باشد قانون کلی همان است که گفتیم.

۳- شرایط تاریخ سفرتان را بپذیرید

اگر می‌خواهید در تابستان یا در تعطیلات خاصی سفر کنید آماده قیمت‌های بالا برای اجاره باشید. به هرحال تابستان یا تعطیلات زمان‌های منابی برای سفر هستند و خیلی‌ها مثل خود شما می‌خواهند از این فرصت برای گردش استفاده کنند. پس باید قیمت بالای خیلی چیزها را هم قبول کنید.

خیلی سخت نگیرید اجازه دهید بهتان خوش بگذرد.

سفر

۴- اصطلاحات مهم در مورد مقصد سفر و اقامتگاه را بشناسید

خیلی مهم است بدانید اصطلاحاتی که در مورد اقامتگاه نوشته شده به چه معنی است. مثلا اصطلاح ویلا ساحلی با ویلای کنار ساحل خیلی فرق دارد. ویلای کنار ساحل ممکن است خیلی با ساحل فاصله داشته باشد ولی در منطقه ساحلی قرار گرفته باشد که با یک پیاده‌روی ده دقیقه‌ای به ساحل برسید. ویلا ساحلی معمولا یک طرفش رو به دریاست!

به طور کلی با توجه به طبیعتی که اقامتگاه در آن ساخته شده اصطلاحاتی هم وجود دارد که می‌تواند سفرتان را متفاوت و خاص کند. این درمورد اقامتگاه‌های کوهستانی، جنگلی، ساحلی و … وجود دارد. هر کدام اصطلاحات خاص خودشان را دارند.

با یک مقدار ریز شدن توی این اصطلاحات دقیقا به چیزی که می‌خواهید می‌رسید چون سرچ ریزتر یعنی نتایج دقیق‌تر.

۵- از رزرو در مناطق توریستی خودداری کنید

اقامت در کنار مناطق توریستی فقط ضرر و زیان مالی و حتی تحمل شلوغی آن منطقه را برای شما دارد. بهتر است پول خود را حفظ کنید. از مناطقی که نزدیک حمل و نقل عمومی هستند یا با ماشین‌سواری کوتاهی می‌توان به مقصد رسید برای رزرو استفاده کنید.

مثلا به جای این که اطراف میدان نقش جهان آپارتمان اجاره کنید، به بلوارها و خیابان‌های اصلی شهر فکر کنید. کلا بیشتر شهرهای توریستی مسیرهای حمل و نقل عمومی مناسبی دارند. خلاصه حتی اگر از دیدنی مورد نظرتان دور باشید ولی با یک اتوبوس ده دقیقه‌ای به آن برسید، هنوز ده به هیچ جلو هستید.

۶- خیلی ولخرجی نکنید اما خسیس هم نباشید!

هیچ کس دوست ندارد برای امکاناتی که ازش استفاده نمی‌کند پول اضافه بدهد.

اما مطمئن باشید که دلتان نمی‌خواد دو هفته در یک فضای تنگ و تاریک اقامت کنید! این را بهتان از سر تجربه قول می‌دهیم.

پس یک جایی آن وسط را درنظر بگیرید. ببینید چه چیزی برای شما مهم است و به چه نیاز دارید. مثلا شاید تلویزیون ۵۰ اینچ برای آن مدل تعطیلاتی که توی ذهن شماست به درد نخورد.

یا ممکن است میز بیلیارد را اصلا نگاه هم نکنید.

برعکس این قضیه هم هست. ممکن است جمعی سفر کنید و دلتان بخواهد هر شب فوتبال دستی بازی کنید.

خلاصه بهترین کار این است که ریز ریز در بیاورید که برای چه امکاناتی دارید پول می‌دهید و اگر دو واحد مشابه پیدا کردید که موارد مورد نیاز شما را دارند، آنی را انتخاب کنید که خرده‌ریز اضافه نداشته باشد.

استراحتگاه

۷- برای ایمنی بیشتر از پلتفرم رزرو آنلاین پینورست اجاره کنید

بهترین روش برای این که مطمئن شوید قرار نیست سرتان کلاه برود اعتماد کردن به پلتفرم‌های اجاره ویلا مثل پینورست است. شاید فکر کنید که واسطه اضافه به چه درد می‌خورد.

پینورست در چند موضوع می‌تواند به شما کمک کند. اول در گلچین کردن اقامتگاه‌های خوب. پینورست همیشه سعی می‌کند با میزبان‌ها و اقامتگاه‌هایی کار کند که رضایت مسافرهای قبلی را جلب کرده‌اند.

دوم بازرسی و تطبیق عکس و بررسی امکانات اقامتگاه است. تیم بازرس‌های ما سعی می‌کنند اقامتگاه‌ها را بررسی کنند و مطمئن شوند هیچ تبلیغ غیرواقعی‌ای در سایت وجود ندارد و برای شما غافلگیری منفی‌ای به وجود نمی‌آید. در ضمن بازرس‌های ما لیستی از اقامتگاه‌های درجه یک درست می‌کنند که همه استانداردهای اقامتگاه را در حد عالی رعایت کرده‌اند.

در ضمن با اجاره اقامتگاه از پینورست تا وقتی شما اقامتگاه را تطبیق نهایی نداده باشید و اقامتگاه را تحویل نگرفته باشید، هزینه‌ی شما پیش ما محفوظ است.

برای همین اگر قصد دارید تعطیلات بعدی خودتان را برنامه‌ریزی کنید، پیشنهاد ما این است که با پینورست این کار را بکنید. از فیلترهای تخصصی ما برای انتخاب اقامتگاه استفاده کنید و در ضمن سری به لیست اقامتگاه‌های درجه یک ما هم بزنید.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...